Марадона пое тим в Дубай

Марадона пое тим в Дубай

Бившата звезда на световния футбол и бивш селекционер на Аржентина Диего Армандо Марадона беше назначен за старши треньор на Ал Васъл от Дубай

Бившата звезда на световния футбол и бивш селекционер на Аржентина Диего Армандо Марадона беше назначен за старши треньор на Ал Васъл от Дубай.

"Марадона ще се опита да изведе клуба до нови висини", заявиха от ръководството на Ал Васъл.

Повече подробности около контракта на аржентиската легенда не бяха обявени. 

Марадона не бе открит за коментар от АП, като се очаква той да пристигне в Дубай през следващия месец.

50-годишният Марадона, за последно бе селекционер на аржентинския национален отбор и участва на Мондиал 2010 в Република Южна Африка, където загуби с 0:4 на четвъртфиналите от Германия.

  

Анчелоти след жребия: Трудна група

Няма да имаме големи проблеми с климата, вярва селекционерът на Бразилия

Поченито: Нищо няма да е лесно

Имаме много пресни впечатления, призна треньорът на "янките"

Скалони хвали съперниците на Аржентина

Австрия в група със световния шампион

Пълната програма за Мондиал 2026 е ясна

Жребият за Мондиал 2026 година бе изтеглен, но програмата по стадиони и часове ще стане ясна до 24 часа след жребия

ЖРЕБИЯТ РЕШИ: Англия и Хърватия в една група на Мондиал 2026

Вижте срещу кого ще се изправят фаворитите за трофея

Мексико - Южна Африка ще открие Мондиал 2026

Един от домакините на Световното първенство догодина - Мексико ще открие турнира срещу Южна Африка

ФИФА учреди награда за мир и я даде на Доналд Тръмп

ФИФА учреди първата по рода си „Награда за мир“, която бе презентирана по време на жребия за групите на Мондиал 2026

НА ЖИВО: Жребият за Мондиал 2026, Англия и Хърватия в една група

Следете събитието тук

САЩ очаква близо 10 милиона чужденци да посетят Мондиал 2026

САЩ очаква близо 10 милиона чужденци да посетят страната по време на Световното първенство по футбол през 2026 година, се казва в изявление на Държавния департамент.