Милен Радуканов: Ще работя за ЦСКА на 100%, договорът ми е до 30 юни (видео)

Милен Радуканов: Ще работя за ЦСКА на 100%, договорът ми е до 30 юни (видео)

"Вече мислим само за мача със Славия", каза наставникът на "армейците"

Старши треньорът на ЦСКА Милен Радуканов каза, че за него е чест и удоволствие да работи за „армейците” и ще продължи да изпълнява задълженията си, въпреки че все още не е ясно кога и дали ще получи предложение да остане наставник. Той допълни, че договорът му с „червените” изтича на 30 юни и „предполага”, че ще подпише нов.

 

„Отиваме в Пловдив да победим. Там ще играем с отбор с претенции за Лига Европа, както знаете и четвъртия може да се класира. Ако играем добре, нищо не ме притеснява. Опитваме се да направим всичко възможно да се представяме на ниво, мисълта ни е вече само за мача със Славия. Ще има промени в състава за мача с Локомотив. Бандаловски и Трифонов няма да получат почивка. Колкото повече играят, толкова по-добри стават”, обясни той.

 

„Радваме, че има интереси към мои футболисти, за мен е важното  отборът да се запази. Ние обаче нямаме моралното право да спираме футболисти, ако им се предложат по-добри условия в Европа. Ще настоявам повечето да остават. Ще залагаме и на момчета от школата. Другата седмица ще станат ясни нещата с Виданов, когато свърши първенството в Румъния”, каза още наставникът.

 

„От както съм в ЦСКА работя за отбора, за не неговото развитието. Феновете ще скандират името ми когато те преценят. Договорът ми ще бъде подписан, предполагам. Настоящият ми изтича на 30 юни. За мен е чест и удоволствие да работя за този клуб и винаги дават на 100% от себе си”, уточни Радуканов.

Тунчев: Успяхме да си върнем облика

Старши треньорът на Арда (Кърджали) Александър Тунчев бе удовлетворен от характера на неговия отбор при успеха с 2:0 над Локомотив (Пловдив). 

Арда удари Локо Пд на Лаута (ВИДЕО)

Продължава добрата серия на отбора от Кърджали

На живо: Черно море - ЦСКА 0:0

Следете мача с NOVSPORT.COM

Английски кондиционен треньор започва работа в Лудогорец

Джон Филипс бе назначен на работа при "орлите"

Станислав Генчев: Не е лесно да изпуснеш два гола и да вкараш трети

Старши треньорът на Локомотив София - Станислав Генчев, сподели мнението си след победата с 3:2 над Ботев Пловдив

Димитър Димитров: Не заслужавахме да загубим

Старши треньорът на Ботев Пловдив Димитър Димитров заяви, че „канарчетата“ изобщо не са заслужавали да загубят мача срещу Локомотив София

Локо София подчини Ботев Пд след късна драма в "Надежда"(ВИДЕО)

"Железничарите" не изпуснаха победата

НА ЖИВО: Локо Пд - Арда 0:2

Сблъсъка на "Лаута" следете на живо тук

ЦСКА с най-доброто във Варна срещу Черно море

Вижте групата на "червените"