Стивънидж и Торки ще играят финал за Лига 1

Стивънидж  и Торки ще играят финал за Лига 1

Стивънидж победи с общ резултат от двата полуфинала Акрингтън 3:0 (2:0 от първата среща), а Торки продължава да мечтае след 2:0 над Шросбъри.

Отборите на Стивънидж и Торки се класираха за финалния плейоф, след който ще стане кой ще е четвъртият отбор, класирал се в Лига 1 в Англия. Първите три са Честърфийлд, Бъри и Уикъмб.

 

Стивънидж победи с общ резултат от двата полуфинала  Акрингтън  3:0 (2:0 от първата среща), а Торки продължава да мечтае след 2:0 над Шросбъри.

 

Интересното в случая е, че Стивънидж е новак в Лига 2 и веднага, след като влезе в професионалния футбол, играе финал.

 

Утре ще се играе финалът на плейофите за влизане в Лига 2 между АФК Уимбълдън и Лутън. 

Сампдория връща Лоренцо Инсине в Италия?

Втородивизионният Сампдория обмисля потенциален трансфер на бившия италиански национал Лоренцо Инсиние като свободен агент след изявите му в последните седмици с екипа на Пескара, информира вестник Gazzetta dello Sport

Ювентус ще намали цената на Бремер

Ювентус е склонен да се раздели с централния защитник Глейсон Бремер срещу по-ниска сума от записаната в договора му освобождаваща клауза, съобщава Tuttosport

Футболист на Мъри пред трансфер във Висшата лига

Ковънтри води преговори за халф на Гьозтепе

Модрич не мисли за отказване, остава в Милан

Халфът ще играе още един сезон за "росонерите"

Кьолн привлече за постоянно бранител на Ман Сити

Джамай Симпсън-Пюзи парафира с "козлите"

Клоп за Германия: Това е повече от привлекателна задача

"Сега съм повече от презареден", каза селекционерът на Германия