Дзампарини призна: Пасторе отива в Барса

Дзампарини призна: Пасторе отива в Барса

Ексцентричният президент на италианския елитен Палермо – Маурицио Дзампарини, призна, че мегазвездата на отбора Хавиер Пасторе ще играе в Барселона от следващата кампания

Ексцентричният президент на италианския елитен Палермо – Маурицио Дзампарини, призна, че мегазвездата на отбора Хавиер Пасторе ще играе в Барселона от следващата кампания. Както е известно, Дзампарини нямаше намерение да продава аржентинеца, но проваления сезон в Калчото принуди клуба да продаде най-голямата си звезда.

“Пасторе ще играе в Барселона през следващия сезон”, разкри Дзампарини пред "Corriere dello Sport".

Президентът на Палермо обаче не разкри дали сделката е вече факт или преговорите са само в начална фаза.
Босът на сицилианците само добави, че към Пасторе е имало голям интерес от Челси, Манчестър Сити, Милан, Интер, Ювентус и Реал Мадрид.
Онана остава в Трабзонспор

Андре Онана отново ще играе в Трабзонспор, съобщават от турския клуб в петък.

ОФИЦИАЛНО: Наполи обяви Масимилиано Алегри

Масимилиано Алегри е новият треньор на Наполи, обявиха официално от клуба

Днес се навършва една година от трагедията с Диого Жота и Андре Силва

Днес, 3-и юли, се навършва една година от катастрофата, отнела живота на Диого Жота и брат му Андре Силва

Реал Мадрид официално отрече, че ще взима Енцо Фернандес

От Реал Мадрид публикуваха официално изявление, отричащо всякакви контакти с халфа на Челси Енцо Фернандес

Раздялата на Милан с Леао още не е коментирана в клуба

Директорите на италианския Милан са се срещнали с представителите на Рафаел Леао и са изложили план за потенциална раздяла с португалеца за сума в рамките на 60-70 милиона евро, като това би могло да бъде и под формата на наем със задължение за закупуване на футболиста от Тотнъм или Манчестър Юнайтед, съобщава Sky Sport Italia

Роналдо възкреси Португалия за обрат срещу Хърватия (ВИДЕО)

ВАР отмени гол на “ватрените” в 15-ата минута на добавеното време