Майк Браун пое Лейкърс

Майк Браун пое Лейкърс

Майк Браун е новият старши треньор на отбора от Национална баскетболна асоциация Лос Анджелис Лейкърс, съобщи ДПА.

Майк Браун е новият старши треньор на отбора от Национална баскетболна асоциация Лос Анджелис Лейкърс, съобщи ДПА. 41-годишният специалист постигна договорка с ръководството на 16-кратните шампиони и в близките дни ще подпише официално 4-годишен контракт на стойност 18 милиона долара. Той заменя на поста Фил Джаксън, който напусна, след като Лейкърс не успя да защити титлата си в НБА. Браун изведе Кливлънд до финала в лигата през 2007 година, а два сезона по-късно той беше определен за треньор на годината. 

Локомотив (Пловдив) детронира шампиона Рилски спортист в НБЛ (ВИДЕО)

Пловдивчани ще играят във финала на Националната баскетболна лига

Време ли е да се сбъдне голямата мечта на Везенков?

В рамките на два дни - между 22 и 24 май, гръцката столица Атина ще приеме Финалната четворка (“Файнъл фор”) на Евролигата

Иван Алипиев и Римини продължават напред в плейофите в Италия

Националът Иван Алипиев и клубният му тим Римини се наложиха над Пезаро с 91:78 като гости в петия двубой от четвъртфиналните плейофи на италианската втора баскетболна дивизия.

Боби Младенов и Виена отпаднаха на полуфиналите в Австрия

Тимът не успя да се класира за финала

НБА чупи рекорди по зрителски интерес

Плейофите в Националната баскетболна асоциация (НБА) през тази година са най-гледаните за последните три десетилетия, съобщава агенция Ройтерс.

Ню Йорк поведе на Кливланд във финала на Изток

"Бричовете" направиха впечатляващ обрат