Павлюченко срази Армения и изведе Русия на първо място в група "В" (видео)

Павлюченко срази Армения и изведе Русия на първо място в група "В" (видео)

Нападателят на Тотнъм наниза хеттрик в евроквалификацията

Националният отбор на Русия оглави класирането в група „В”, след като в днешното си домакинство от евроквалификациите се наложи с 3:1 над Армения. Двубоят се проведе на стадион „Петровски” в Санкт Петербург, а основна заслуга за успеха на руснаците имаше Роман Павлюченко, който наниза хеттрик. 

Гостите от Армения изненадващо поведоха чрез Пизели в 25-ата минута, но секунди по-късно нападателят на Тотнъм изравни. При резултат 1:1 дойде и почивката на срещата. 

След подновяването на играта Русия достигна до още два гола, които бяха дело на Павлюченко. Домакините поведоха с 2:1 малко преди да изтече час игра на „Петровски”, а крайното 3:1 бе оформено в 73-ата минута, когато Павлюченко се разписа от дузпа. 

Така Русия оглави подреждането в група „В” и е с актив от 13 точки. Армения е на четвъртата позиция с 8. 

Роналдо възкреси Португалия за обрат срещу Хърватия (ВИДЕО)

ВАР отмени гол на “ватрените” в 15-ата минута на добавеното време

Испания мина с класика през Австрия за 1/8-финал (ВИДЕО)

“Ла Фурия Роха” с първа победа от 16 години насам в елиминации на Мондиал

Нотингам се раздели с треньора си

Нотингам Форест официално обяви раздялата с Витор Перейра, който е бил информиран в много необичайно време за това, че е освободен.

Барселона покри изискванията за финансовия феърплей

Барселона отново покрива правилото 1:1 на финансовия феърплей в Ла Лига, съобщава "Mundo Deportivo"

Двама национали на Италия ще дават показания срещу Бастони

Футболистът на Интер Алесандро Бастони остава единственият играч, срещу когото официално се води разследване по случая с предполагаема връзка с непълнолетна проститутка

НА ЖИВО: Испания - Австрия 3:0 (ВИДЕО)

Следете мача от Мондиал 2026 на живо с нас тук