Франция нокаутира Украйна с три гола в последните три минути (видео)

Франция нокаутира Украйна с три гола в последните три минути (видео)

Избраниците на Лоран Блан стигнаха до убедителна победа с 4:1 в Донецк

 

Франция спечели измамно убедителна победа с 4:1 срещу един от домакините на Евро 2012 Украйна. В звезда за „петлите” на стадиона в Донецк се превърна дебютиралият за 15 минути в края плеймейкър на Сошо Марвин Мартин.

Първото полувреме на мача мина в спокойно темпо и опасните ситуации пред двете врати се брояха на пръсти. Второто полувреме започна вихрено и Тимосчук изненада Стив Манданда отдалеч с шут, който вратарят трябваше да спаси лесно, но вместо това топката се озова в мрежата му за 1:0 в полза на домакините. Отговорът пред украинската врата дойде почти незабавно, когато енергичният Кевин Гамейро намери целта и изравни за 1:1. Мачът стана завързан и изглеждаше, че нещата вървят към логично равенство, но французите се развихриха в края на двубоя.

Марвин Мартин се появи на терена и раздвижи много играта на гостите. Именно той даде преднина на своите в 87-та минута след пробив отдясно и неспасяем силен изстрел в десния ъгъл на Пятов. Само минута по-късно Мартин центрира от корнер и незнайно защо Юнес Кабул беше абсолютно непокрит в наказателното поле и не сгреши с глава за 1:3. Пълната капитулация на украинците дойде в добавеното време на мача, когато отново Мартин бе в центъра на събитията. Бензема подаде на дебютанта от Сошо и той изстреля истинска бомба в горния ъгъл на вратаря Пятов за разгромното 1:4.

Така „петлите” възвърнаха самочувствието си след разочароващото равенство 1:1 с Беларус в Минск преди няколко дни.

 

Последният танц: Бускетс и Алба “окачиха бутонките”

Двете испански легенди споделят заедно почти целия си футболен път

ПСЖ “писа петица” на Рен (ВИДЕО)

Парижани остават на точка зад лидера Ланс

Атлетик (Билбао) победи Атлетико в късна драма (ВИДЕО)

Втора поредна загуба за “дюшекчиите”

Салах избухна срещу ситуацията си в Ливърпул

Египтянинът даде интервю по темата

Хари Кейн влезе в Топ 5 на Бундеслигата

Хари Кейн отново впечатли с изявите си за Байерн Мюнхен, записвайки хеттрик при разгромната победа с 5:0 над Щутгарт в 13-ия кръг на Бундеслигата.

Барселона победи Бетис в шоу с 8 гола (ВИДЕО)

Феран Торес се отличи с “хеттрик” за успеха

ДРАМА! Лийдс стигна до точката срещу Ливърпул - 3:3 (ВИДЕО)

Илия Груев и компания наваксаха пасив от 0:2 и 2:3

ОБЗОР: Интер излезе начело в Серия А (ВИДЕО)

Интер Милано постигна убедителна победа над Комо с 4:0. По този начин поне временно "нерадзурите" излязоха на първо място в класирането, преди мачовете на Милан и Наполи утре и в понеделник.

Прекъснаха мач в Чемпиъншип заради починал фен

Домакинският мач на Чарлтън Атлетик срещу Портсмът в Чемпиъншип бе прекъснат заради спешна намеса на медицинския екип на трибуните, като след това от клуба от Лондон съобщиха, че фен е починал в болницата, предаде Ройтерс.