Балъков отмъкна помощника на Матеус

Балъков отмъкна помощника на Матеус

Новият треньор на Хайдук (Сплит) Красимир Балъков днес проведе първата си среща играчите на отбора.

Новият треньор на Хайдук (Сплит) Красимир Балъков днес проведе първата си среща играчите на отбора.

Той представи официално и помощниците си Илия Груев и Йончо Арсов. Балъков каза, че иска да стане шампион с Хайдук, а от футболистите ред, работа и дисциплина.

Интересен е факта, че от БФС няма официално изявление за новата длъжност на Илия Груев. който е помощник германския селекционер Лотар Матеус в националния отбор.

Балъков пък работи със същите асистенти, когато бе начело на Черноморец (Бургас).

Друг интересен факт е, че това е втори помощник, който напуска Лотар Матеус, след като това направи първи Цанко Цветанов, който отиде да бъде помощник на Мъри Стоилов в Анортозис. 
 
На провелото се днес заседание на Изпълкома на БФС пък президентът Борислав Михайлов заяви, че договорът на Груев изтича ноември и дотогава той ще бъде и на двете длъжности - помощник на Балъков и помощник на Матеус. 
Арда взима втори от Левски

Арда ще привлече 19-годишният защитник Виктор Любенов от Левски.

Операция отказала Димитър Илиев

Неуспешна операция е принудила Димитър Илиев да сложи край на кариерата си

 Самсунспор предприе крачка за Макун

Кристиан Макун продължава да сред имената, които се споменават в турската преса.

Bild: Нагелсман подава оставка

Юлиан Нагелсман е решил да подаде оставка от поста старши треньор националния отбор на Германия по футбол след разочароващото отпадане на Бундестима на 1/16-финалите на Мондиал 2026, съобщава "Билд"

Евертон подписа с бразилска агенция

Евертон Бала подписа с бразилска агенция, която ще се грижи за неговия имидж.

Рангник: Играхме срещу много силен съперник

Старши треньорът на националния отбор на Австрия по футбол Ралф Рангник заяви, че е разочарован от отпадането от Мондиал 2026, но и призна, че европейският първенец Испания е показал много добра игра в двубоя и определи иберийците като един от основните фаворити за трофея.