"Тема Спорт": Дембеле продаден за 4 милиона

"Тема Спорт": Дембеле продаден за 4 милиона

Гара Дембеле на практика бе прода­ден вчера привечер на Фрайбург, след ка­то Левски се съгласи на последните усло­вия, предложени от немския клуб

Гара Дембеле на практика бе прода­ден вчера привечер на Фрайбург, след ка­то Левски се съгласи на последните усло­вия, предложени от немския клуб. В край­на сметка при прего­ворите немците се оказали непробивае­ми и не дали нито цент повече от сумата, залегнала ка­то освобождаваща клауза в договора на футболиста - 2 ми­лиона евро.

Сделката трябва да бъде обявена в понеделник, когато се очаква двете страни да подпишат официално. Сините са направили много отстъпки от първоначалните си искания, защото време­то си минава, а Гара не иска и да чуе по­вече за Левски. На вратата пък чука най-скъпата част от лятната селекция - нов нападател.

Дембеле ще полу­чава около 45 хиляди евро на месец, без бонуси за участия и брой отбе­лязани голове. Левски договори и десет процен­та от следващ трансфер на Гара на горницата над 2 ми­лиона евро.
Тръмп отива на Олимпийските игри, ако САЩ е на хокейния финал при мъжете

Президентът на САЩ Доналд Тръмп ще присъства на Зимните олимпийски игри в Италия, ако американският мъжки отбор по хокей на лед се класира за финала, твърди италианският вестник вестник Corriere della Sera.

Радослав Гидженов свири ЦСКА 1948 - Левски

Съдийската комисия на родната футболна централа обяви назначенията за срещите от предстоящия 22-ри кръг на efbet Лига.

Лошо време отложи старт от Олимпийските игри

Обилни снеговалежи объркаха програмата на Зимните олимпийски игри в италианския град Ливиньо, тъй като организаторите отмениха днешния финал в дисциплината слоупстайл в сноуборда при жените и отложиха началото на квалификационния кръг във въздушната акробатика на ските свободен стил, информира агенция Reuters.

Съдийската комисия: Няма дузпа за Левски срещу Ботев (ВИДЕО)

Съдийската комисия публикува вече традиционното си видео с разглеждане на спорните моменти от изминалия кръг.

Петев и още трима се борят за треньорския пост в Ботев (Пд)

Четирима са вариант за нов наставник

Германец свири на Лудогорец и Ференцварош в Лига Европа

Опитният германски съдия Тобиас Щилер ще ръководи първия мач между Лудогорец и Ференцварош в плейофите на Лига Европа.