Треньорът на Малеш: Уважавам Пирин, но няма как да ни вземат лиценза

Треньорът на Малеш: Уважавам Пирин, но няма как да ни вземат лиценза

„Живеем в свободна и демократична страна и журналистите могат да си пишат каквото искат”. Така коментира треньорът на Малеш Пламен Мицански зачестилите информации , че Пирин може да вземе лиценза на тима от Микрево, след като „орлетата” бяха изхвърлени от „В” група

„Живеем в свободна и демократична страна и журналистите могат да си пишат каквото искат”.

Така коментира треньорът на Малеш Пламен Мицански зачестилите информации , че Пирин може да вземе лиценза на тима от Микрево, след като „орлетата” бяха изхвърлени във „В” група.

„Аз такова нещо не знам. Уважавам Пирин и съжалявам за съдбата, която го споходи. Участието ни в професионалния футбол е плод на нашия труд вече близо 9 години. Ние сме си направили програма за новия сезон, така че не виждам как Пирин ще ни вземе лиценза”, каза още Мицански.
 
В понеделник на среща при кмета на Благоевград Костадин Паскалев акционерите от групировката „Г-15”, заедно с председателя на Общински съвет Благоевград Костадин Хаджигаев, ще умуват за създаването на нов Пирин и запазването на детско-юношеската школа на клуба.

 

 

 

Лудогорец ще играе контрола с румънци

Лудогорец ще играе приятелски мач с румънския елитен Фарул (Констанца) идния уикенд заради прекъсването в клубните първенства

Тодор Янчев също вика национали по спешност

Опорният полузащитник на столичния Септември Кубрат Йонашчъ бе извикан по спешност в младежкия национален отбор на България за евроквалификациите с Гибралтар (27 март) и Азербайджан (30 март)

Легенди на Спартак Варна се сбогуваха с Антон Фажев

Семейството, близките и приятелите на Антон Фажев се сбогуваха с него на опелото в Гробищен парк „Тополи“ днес

Ботев Пловдив уреди контрола с Локомотив София

Ботев Пловдив ще срещне Локомотив София в паузата за мачовете на националния отбор

Алекс Петков също отпадна от националния отбор

Защитникът на Кифисия и националния отбор Алекс Петков отпада от състава на България заради травма (пубалгия), стана ясно по-рано днес след направените му от медицинския щаб на "трикольорите" прегледи

Националите с последна тренировка преди дългото пътуване

Националният отбор на България проведе последната си тренировка на родна земя, преди да отпътува за Индонезия с чартърен полет тази вечер в 20:00 часа