Варненци са №1 в „Шампанско и сълзи”

Варненци са №1 в „Шампанско и сълзи”

16 двойки от Румъния, Израел и България взеха участие в едносесийния турнир по бридж

16 двойки от Румъния, Израел и България взеха участие в едносесийния турнир по бридж „Шампанско и сълзи” в Албена.

Първенци станаха варненците Радослав Радев и Любомир Игнатов. Втори се наредиха Паскал Паскалев и Добромир Христов от Добрич, следвани от Неделчо Кирчев (Добрич) и Юри Перец (Варна).

Бридж лятото в курорта се очертава доста интензивно. Тази седмица ще се проведат турнирите, които са в рамките на международните работнически спортни игри.

От 21 юни до 2 юли ще се състои XXIX издание на интернационалния бридж фест "Албена 2011''. От 13 до 23 юли Албена ще домакинства XXIII европейско отборно първенство при младежите.

Налбантова стартира с победа на турнир в Малайзия

Националката Калояна Налбантова стартира с победа на турнира от сериите "HSBC BWF World Tour Super 500" в Куала Лумпур (Малайзия) с награден фонд 500 хиляди долара.

Италианец спечели единствения старт по часовник от Джирото

Алфонсо Еулалио запази розовата фланелка

Световната гимнастика коментира решението си да вдигне санкциите са състезатели от Русия и Беларус

Международната федерация по гимнастика (Световна гимнастика) защити решението си да вдигне всички ограничения срещу състезатели от Русия и Беларус с думите, че така се спазват принципите за раввнопоставеност и истинският дух на спорта, пише агенция Ройтерс. 

Клуб Нюанс-НСА възстановява студентското първенство по художествена гимнастика

Традиционният турнир по художествена гимнастика за Купа „Нюанс“, организиран от клуб Нюанс-НСА ще се проведе от 23 до 25 май в София.

Изгряваща надежда: Карина Маринкова с престижна награда от Фондация „Димитър Бербатов“ 

Карина Маринкова, заслужено грабна титлата „Лауреат“ в категория „Изкуство“ за ученици от 1. до 4. клас

Стилияна Николова с ново съчетание на лента

Ева Брезалиева се лекува от болки в крака преди Европейското първенство по художествена гимнастика във Варна