ЦСКА вече си има фенклуб и в Чикаго (снимки)

ЦСКА вече си има фенклуб и в Чикаго (снимки)

Сред специалните гости бяха легендата на „червените” Цветан Йончев, който също живее в града, както и бившият вратар на армейците Димитър Попов

Вчера привържениците на ЦСКА в Чикаго учредиха фенклуб на клуба, съобщи източник на Novsport.com.
 

Сред специалните гости бяха легендата на „червените” Цветан Йончев, който също живее в града, както и бившият вратар на армейците Димитър Попов.
 

Идеята за сформирането на фенклуба бе на Галин Кунев и Жоро Стойков, а първата проява бе организирана като пикник.
 

На нея бяха избрани председател и секретар на фенклуба, а организаторите бяха помислили и за доброто настроение, поръчвайки специално петметрово знаме, както и торта с емблемата на ЦСКА.

 

ЦСКА прибира 4 милиона от Лапоухов?

Вратарят на ЦСКА привлича сериозно внимание от чуждестранни клубове

Първата съпруга на Боби Михайлов: Беше прекрасен човек!

Първата съпруга на починалия легендарен вратар Борислав Михайлов - Петя Костова, сподели своята скръб в история на профила си в социалната мрежа Instagram с кратко, но силно емоционално послание

Девойките до 17 г. започнаха с победа евроквалификациите

България победи Босна и Херцеговина с 2:0

Нов директор на „Лаута“ призова за подкрепа срещу Локо Сф

Георги Величков излезе с призив към феновете на Локо Пд

Фен №1 на Черно море: Илиан Илиев е магьосник

„Петото място ще го вземем, но това нито е трудност, нито ще е постижение"

Лапорта: Барселона не изисква от футболистите си да говорят каталонски

„Това е официалният език на Барселона и играчите знаят това добре“