Сезонът в Елитната юношеска група завърши

Сезонът в Елитната юношеска група завърши

Столичните Левски и Славия завършиха на 3-о и 4-о място, а с победата си днес Сливен измести Ботев 2002 от 5-ата позиция

Сливен се наложи с 2:1 над Ботев 2002 (Пловдив) в последната среща от сезона в Елитната юношеска група (до 19 години).

В първия сезон на това първенство Литекс триумфира с шампионската титла четири кръга преди края, а в последните три даде шанс на момчета от по-малките набори да поиграят.

Черноморец се наложи над оранжевите с 3:2 в последния кръг, след като поведе още до почивката с 3:0. Бургазлии традиционно също залагат на по-малки футболисти във всички възрасти.

Столичните Левски и Славия завършиха на 3-о и 4-о място, а с победата си днес Сливен измести Ботев 2002 от 5-ата позиция. По Наредба последните два отбора трябва да изпаднат, но към момента това не е потвърдено.

Направление Детско-юношески футбол към БФС ще определи формата на първенството през сезон 2011/2012 в следващите няколко седмици.

Тунчев: Успяхме да си върнем облика

Старши треньорът на Арда (Кърджали) Александър Тунчев бе удовлетворен от характера на неговия отбор при успеха с 2:0 над Локомотив (Пловдив). 

Арда удари Локо Пд на Лаута (ВИДЕО)

Продължава добрата серия на отбора от Кърджали

На живо: Черно море - ЦСКА 0:0

Следете мача с NOVSPORT.COM

Английски кондиционен треньор започва работа в Лудогорец

Джон Филипс бе назначен на работа при "орлите"

Станислав Генчев: Не е лесно да изпуснеш два гола и да вкараш трети

Старши треньорът на Локомотив София - Станислав Генчев, сподели мнението си след победата с 3:2 над Ботев Пловдив

Димитър Димитров: Не заслужавахме да загубим

Старши треньорът на Ботев Пловдив Димитър Димитров заяви, че „канарчетата“ изобщо не са заслужавали да загубят мача срещу Локомотив София

Локо София подчини Ботев Пд след късна драма в "Надежда"(ВИДЕО)

"Железничарите" не изпуснаха победата

НА ЖИВО: Локо Пд - Арда 0:2

Сблъсъка на "Лаута" следете на живо тук

ЦСКА с най-доброто във Варна срещу Черно море

Вижте групата на "червените"