Йевтич сам провалил трансфера си в Левски, поискал много пари

Йевтич сам провалил трансфера си в Левски, поискал много пари

"Сините" били договорили преминаването на нападателя на Цървена Звезда, но в последния момент той потърсил повече пари и нещата пропаднали

Сърбинът Александър Йевтич е набелязан от Левски за заместник на Гара Дембеле, но внезап­но е променил финан­совите си изисквания, твърди „7 дни спорт". На­падателят на Цървена звезда е едно от първи­те имена в списъка на Гонзо за нов таран на Герена. Първоначално двете страни са се били договорили за заплатата, която Йевтич би желал да получава в София. След като обаче си стиснали ръцете, сърбинът се оба­дил повторно на Георги Иванов - Гонзо и изведнъж променил финансовите си изисквания.
 
Въпреки това Левски може и да го привлече, макар че ще се охарчи доста за този трансфер. По-рано този месец от Звезда искаха за него 1 млн. евро, докато Левски е предлагал между 400 и 500 хиляди по данни на вестник „Вечерни ново­сти". След това обаче от централата на клуба в Белград са намалили це­ната до тази, която Левски би могъл да покрие.
 

В Звезда не са и напълно сигурни дали биха го пус­нали в София, тъй като общо трима нападатели искат да напускат. Освен Йевтич това са Калуджерович и Перович. „Не знам дали е въз­можно да пуснем и три­мата да си тръгнат”, каза снощи спортният дирек­тор Иван Аджич. „Все пак имаме готовност да намерим нови играчи за техните места.”, допълва той. 

Скандал! Левскари скандират: Смърт за Любо Пенев

Противно на обединението на цялата нация след новината за тежкото заболяване на футболната легенда Любослав Пенев, част от феновете на Левски вбесиха обществеността със скандална проява, твърди БЛИЦ.

Тунчев: Успяхме да си върнем облика

Старши треньорът на Арда (Кърджали) Александър Тунчев бе удовлетворен от характера на неговия отбор при успеха с 2:0 над Локомотив (Пловдив). 

Арда удари Локо Пд на Лаута (ВИДЕО)

Продължава добрата серия на отбора от Кърджали

На живо: Черно море - ЦСКА 1:0

Следете мача с NOVSPORT.COM

Английски кондиционен треньор започва работа в Лудогорец

Джон Филипс бе назначен на работа при "орлите"

Станислав Генчев: Не е лесно да изпуснеш два гола и да вкараш трети

Старши треньорът на Локомотив София - Станислав Генчев, сподели мнението си след победата с 3:2 над Ботев Пловдив

Димитър Димитров: Не заслужавахме да загубим

Старши треньорът на Ботев Пловдив Димитър Димитров заяви, че „канарчетата“ изобщо не са заслужавали да загубят мача срещу Локомотив София

Локо София подчини Ботев Пд след късна драма в "Надежда"(ВИДЕО)

"Железничарите" не изпуснаха победата

НА ЖИВО: Локо Пд - Арда 0:2

Сблъсъка на "Лаута" следете на живо тук