Милан привлече за постоянно Принца

Милан привлече за постоянно Принца

Италианският гранд Милан официално оповести на своя сайт, че се е приключило с привличането на Кевин-Принс Боатенг и бившата надежда на "росонерите" Алберто Палоски

Италианският гранд Милан официално оповести на своя сайт, че се е приключило с привличането на Кевин-Принс Боатенг и бившата надежда на "росонерите" Алберто Палоски. Първият игра през миналия сезон на "Меаца", като правата върху него се държаха между Милан и Дженоа.

Тъмнокожият футболист бе с основен принос за спечелената от "червено-черните" 18-а титла на Италия, докато Палоски игра като преотстъпен от
 Парма при "грифоните". През 2008 година младият нападател, който в момента е на 21 години, бе трансфериран в Парма, като миланистите си запазиха част от собствеността върху него. Така Палоски и Боатенг вече на 100% са собственост на седемкратния европейски първенец.

Двама директори на Ювентус отнесоха наказания от Серия А

Скандалите дойдоха след съдийството на мача между “старата госпожа” и Интер

Осимен: В Наполи ме третираха като куче

"Не съм марионетка", отсича нападателят

Алегри определи фаворита за титлата в Серия А

Мнението на треньора на Милан надали ще се понрави на феновете на тима

НА ЖИВО: Галатасарай – Ювентус 1:2

Два гола за 85 секунди и бърз обрат на гостите в Турция, гледайте и следете мача тук…

Обрат с рокадите на върха в Олимпик Марсилия

Футболният директор на Олимпик Марсилия Мехди Бенатия, който в неделя обяви, че подава оставка след напускането на треньора Роберто Де Дзерби, ще остане в клуба и дори властта му ще бъде засилена до края на сезона, пише вестник "Екип".

Президентът на Байерн призова Клоп да се завърне към треньорството

“Виждам го като треньор, не да държи речи по света”, добави Ули Хьонес