Бащата на Пиронкова: Рано е за прогнози

Бащата на Пиронкова: Рано е за прогнози

Буквално минути след като българската тенисистка Цветана Пиронкова победи рускинята Вера Звонарьова в третия кръг на тенис турнира Уимбълдън, нейният баща Кирил Пиронков се включи в предаването „Свободна зона” с коментар за победата на дъщеря си.

Буквално минути след като българската тенисистка Цветана Пиронкова победи рускинята Вера Звонарьова в третия кръг на тенис турнира Уимбълдън, нейният баща Кирил Пиронков се включи в предаването „Свободна зона” с коментар за победата на дъщеря си.
 
Мачът между Пиронкова и Звонарьова бе излъчен на живо по ТВ+ и първи зрителите на телевизията успеха да се наслядят на тенис зрелището. Преди разговора с бащата на българската тенис надежда, Коритаров честити победата на Пиронкова и й пожела много бъдещи успехи.
 
От Цвети може да се очаква всичко – и в едната, и в другата посока. Победата вече е факт, но да се правят прогнози, особено за играчи в турнир като Уимбълдън, не е възможно. Там всеки може да победи всеки”, каза Пиронков в ефира на ТВ+. „Не съм я чувал още, защото тя е в съблекалнята, но и ние не говорим много на тези теми”, допълни към края на разговора с Коритаров бащата на Пиронкова.

Мачовете от "Уимбълдън" може да гледате в българския ТВ ефир и кабел единствено по ТV+!

Гергана Топалова на полуфинал в Аржентина

Българката ще спори за място на финала с представителка на домакините

Александър Донски с полуфинал в Менорка

Българинът е в преследване на третия си финал за годината

Григор Димитров отпадна в Ним (ВИДЕО)

След загуба от Феликс Оже-Алиасим в четвъртфиналите на иновативния турнир по тенис

Джесика Пегула постигна нова победа на турнира в Чарлстън

Водачката в схемата и шампионка от миналата година Джесика Пегула се класира за четвъртфиналите на турнира по тенис на клей от сериите УТА 500 в Чарлстън (САЩ) с награден фонд 2 300 000 долара.

Изабелла Шиникова се класира за четвъртфиналите в Египет

Българката отпусна едва два гейма на съперничката си

Росица Денчева с четвъртфинал в Италия

В следващия си мач българката може да срещне бивша полуфиналистка от Ролан Гарос