Ал-Ахли привлече чилийски национал

Ал-Ахли привлече чилийски национал

Говорителят на тима заяви, че Луис Хименес ще се присъедини към новия си отбор на 1-ви юли

Клубът от ОАЕ Ал-Ахли привлече чилийския национал Луис Хименес, предава АП. Говорителят на тима заяви, че Хименес ще се присъедини към новия си отбор на 1-ви юли.

За последно Хименес, 27-годишен, игра в италианския Чезена и през миналия сезон има 9 гола в 23 мача. Очаква се той да играе за Чили в турнира Копа Америка , който започва утре в Аржентина.

В тима на Ал-Ахли през новия сезон ще играе и бразилският нападател Графите, който за последно носеше екипа на Волфсбург.

Меси и Интер Маями триумфира в МЛС

Две асистенции на аржентинеца за успеха

Стоичков с важна роля преди Световното (ПЪЛНА ПРОГРАМА)

Легендата на българския и световен футбол Христо Стоичков взе участие в церемонията, на която ФИФА официално представи програмата по дни и часове на Мондиал 2026 следващото лято.

Почетино иска да се върне във Висшата лига

Селекционерът на националния отбор на САЩ Маурисио Почетино изрази увереност, че един ден ще се завърне в английската Висша лига и в Шампионската лига, предаде АП.

Анчелоти след жребия: Трудна група

Няма да имаме големи проблеми с климата, вярва селекционерът на Бразилия

Поченито: Нищо няма да е лесно

Имаме много пресни впечатления, призна треньорът на "янките"

Скалони хвали съперниците на Аржентина

Австрия в група със световния шампион

Пълната програма за Мондиал 2026 е ясна

Жребият за Мондиал 2026 година бе изтеглен, но програмата по стадиони и часове ще стане ясна до 24 часа след жребия

ЖРЕБИЯТ РЕШИ: Англия и Хърватия в една група на Мондиал 2026

Вижте срещу кого ще се изправят фаворитите за трофея

Мексико - Южна Африка ще открие Мондиал 2026

Един от домакините на Световното първенство догодина - Мексико ще открие турнира срещу Южна Африка