Роналдиньо блесна с два гола за Фламенго (видео)

Коринтианс излезе начело в класирането

Бразилската звезда Роналдиньо отбеляза два гола за успеха на неговия Фламенго над отбора на Атлетико Минейро с 3:2 в мач от седмия кръг на бразилското футболно първенство.

Бившият футболист на Барселона и Милан откри резултата още в десетата минута след перфектно изпълнен пряк-свободен удар от границата на наказателното поле, но домакините от Атлетико Минейро бързо успяха да влезнат в ритъм и до края на първото полувреме обърнаха резултата до 2:1 с голове на Нунеш в 38-та и Андерсон в 45-та минута.

През втората част отборът на Фламенго взе инициативата в свои ръце и успя да се поздрави с успеха, след като обърна резултата до 3:2 с един гол на Дейвид и второ попадение на Роналдиньо.

Рони отбеляза втория си гол, след като получи перфектен пас на границата на наказателното поле и с техничен удар прониза вратата на домакините за втори път.

Така тима на Фламенго продължава без загуба в първенството и заема пета позиция с актив от 13 точки, а лидер е отборът на Коринтианс с 16 точки.