Черноморец дава ЦСКА на ФИФА заради Платини

Черноморец дава ЦСКА на ФИФА заради Платини

"Този път няма да има прошка" - заканват се "акулите"

Ръководството на ЦСКА за пореден път финтира Черноморец за втория транш по трансфера на Мишел Платини.
 
Бразилецът премина на "Армията" на 31 август 2009 година срещу 510 000 евро плюс 102 000 евро ДДС.
 
Близо две години след това червените са се издължили само с една малка част от сумата. Става въпрос за първия транш. Срокът за превеждането на втория изтече вчера, но ЦСКА пак не плати, което е вбесило бургазлии. На "Армията" продължават да се ослушват и да не спазват договора.
 
"Този път няма да има прошка. В ЦСКА се спасяват заради добрите си адвокати. На няколко пъти се променяха датите на траншовете. Последната поправка за второто плащане беше до 30 юни 2011 година. Нищо не сме получили.
 
Обмисляме жалба до ФИФА. Не ни е ясно как си получиха лиценза, след като лъжат нас и много други за пари. Слагаме край на търпението!", категорични бяха от управата на Черноморец пред кореспондента на БЛИЦ в Бургас.
Стана ясна програмата на България в турнира FIFA Series

Националният отбор на България ще започне участието си в международния приятелски турнир FIFA Series 2026 в Индонезия с мач срещу Соломоновите острови в петък сутрин, 27 март, от 10:30 ч. българско време

ЦСКА изгуби двама за битката със Славия

Христо Янев няма да може да разчита на двама от твърдите си титуляри

Рекорден интерес към съдийството – над 200 нови попълнения в цялата страна

Съдийското семейство в България продължава да расте

Дерби на дъното между закъсалия Септември и Монтана

Септември и Монтана излизат един срещу друг в мач от 21-ия кръг на efbet Лига

Ботев Враца и Добруджа закриват кръга с третия мач помежду си

Врачани търсят първа победа през 2026г.

Бивш защитник на Локо (Пд) разкри защо е бил на “Герена”

Хорхе Сегура изгледа от трибуните победата на Левски над Ботев (Пловдив)