Сърмов: Не съм свободен агент, но не искам да се връщам в Левски

Сърмов: Не съм свободен агент, но не искам да се връщам в Левски

Бившият полузащитник на Левски Георги Сърмов обясни каква е ситуацията около него и призна, че няма вариант да се завърне при "сините".

Бившият полузащитник на Левски Георги Сърмов обясни каква е ситуацията около него и призна, че няма вариант да се завърне при "сините". Известно е, че миналото лято халфът беше продаден в Касъмпаша, но заради треньорска смяна в началото на сезона рядко попадаше в титулярния състав през изминалото първенство. Поради тази причина неговото желание е да напусне турския тим, където е още и Николай Димитров. Твърдеше се, че е възможно Сърмов да се върне в Левски, а в последните няколко дни името му се свързваше и с Локомотив (София). 

"Още съм собственост на Касъмпаша, не е вярно, че съм свободен агент. След няколко дни заминавам на лагер с отбора. Положението ми не се е променило особено, имах доста неприятности в последните няколко месеца, доста неща ми се събраха на главата. Искам да напусна Касъмпаша, разбрал съм се с шефовете на клуба, но изчаквам да видя какви оферти ще дойдат за мен", каза халфът пред "Тема Спорт".

"Четох във вестниците, че съм щял да се връщам в Левски. Това не е вярно, не съм говорил с никого по този въпрос, а и моето желание е да продължа кариерата си в чужбина. Левски не е вариант за мен, това се отнася и за другите ни елитни отбори. На този етап нямам никакво намерение да се връщам в България, искам да продължа да се развивам в чужбина", добави още Сърмов.
Рома изгуби една от звездите си за дълго време

Звездата на Рома - Ману Коне, ще бъде извън игра за около месец, след като медицинските прегледи потвърдиха сериозна травма

Бивша звезда на Левски премина за 3 милиона долара в МЛС

Бившият футболист на Левски Стайн Спиерингс осъществи трансфер на стойност 3 милиона долара в отбора на Реал Солт Лейк от МЛС

Лапорта след протичането на "Камп Ноу": Всичко е по план

Президентът на Барселона Жоан Лапорта коментира наводняването на някои зони на реновирания стадион "Ноу Камп" по време на мача от Примера дивисион срещу Овиедо, спечелен в неделя с 3:0

Мъри след равенството с Фенербахче: Ако работиш усилено, можеш да преодолееш всичко

Макар и без доста от основните си футболисти, Гьозтепе (Измир) на българския треньор Станимир Стоилов завърши 1:1 при гостуването си на Фенербахче в 19-ия кръг на местната Суперлига.

Мениджърът на Нюкасъл: Не можем да разчитаме само на един футболист

Мениджърът на Нюкасъл Еди Хау е поставил резервите от халфовата линия на тима в готовност преди последния двубой от основната фаза на Шампионската лига в сряда, тъй като натрупали се контузии заплашват да провалят мисията на английския отбор да се справи със защитата на шампиона Пари Сен Жермен, пише агенция ДПА.

Мениджърът на Арсенал прие философски загубата от Манчестър Юнайтед

Микел Артета няма проблем с бившия капитан на Арсенал Патрик Виейра, който постави под въпрос психическата сила на отбора, след като надеждите на "артилеристите" за титлата във Висшата лига претърпяха огромен удар от Манчестър Юнайтед.