Националите по спортен бридж биха Финландия

Националите по спортен бридж биха Финландия

Националите на България до 25 г. победиха Финландия с 21-9 точки в седмия кръг на XXIII европейско първенство по спортен бридж в Албена. Лидер във временното класиране е съставът на Израел със 147 точки, следван от Италия със 138 т. и Франция със 131 т.

Националите на България до 25 г. победиха Финландия с 21-9 точки в седмия кръг на XXIII европейско първенство по спортен бридж в Албена. Лидер във временното класиране е съставът на Израел със 147 точки, следван от Италия със 138 т. и Франция със 131 т. "Трикольорите" ни се изкачиха на 11 място със 111 т. в конкуренцията на 22 отбора. По-късно днес нашите, които са в състав: Диян Спасов, Стефан Скорчев, Живко Сидеров, Петър Иванов и Иван Сосюкин, ще срещнат силните отбори на Франция и Израел. 
Днес започна и първенството при младежите до 20 г. Представителният ни тим отстъпи с 6-24 от Англия. 

При девойките българките, които са в състав: Грета Ангелова, Десислава Малакова, Ина Радославова, Ванда Сaдонкова, Симона Бонева и Антонина Цанкова, заемат последното 10 място, след като днес отстъпиха с 4-25 от Полша. Начело е Холандия със 116 т. В следващия кръг родните ни бриджорки ще премерят сили с Швеция.  

Всички срещи се провеждат в спортната зала до хотел "Добруджа" в курортния комплекс. 

Днес обявяват Спортист на Балканите, Карлос Насар и Алекс Николов сред номинираните

Резултатите в 52-ото издание на анкетата на Българската телеграфна агенция "Спортист на Балканите" за 2025 година ще бъдат обявени днес на специална церемония от 16.00 часа в София

Сестри по оръжие със 17 Олимпийски игри и 8 медала!

Няма изстрел, който може да разбие приятелството на Мария Гроздева и Нино Салуквадзе

България е европейски шампион по бадминтон

Бихме Дания на финала в Истанбул

Шефът на европейската спортна стрелба: Направихте фантастично първенство! Изстрел в десетката! 10.9!

България прие Европейско първенство по спортна стрелба за първи път от 30 години

Със сребро за България завърши Европейското по спортна стрелба в Бургас

Стрелците ни спечелиха общо 7 медала – 1 златен, 4 сребърни и 2 бронзови

Сребро за българското трио на  Европейското по спортна стрелба в Бургас

Виктор Бонев, Дамян Илиев и Петър Иванов спечелиха сребърен медал на трио при младежите до 21 години от Европейското първенство по спортна стрелба за младежи, юноши и девойки в Бургас.