От Палермо признаха: Получихме оферта от 45 милиона евро за Пасторе

От Палермо признаха: Получихме оферта от 45 милиона евро за Пасторе

Информацията бе разкрита от президента на италианския тим

Президентът на Палермо Маурицио Зампарини разкри, че италианският клуб е получил оферта от 45 милиона евро от европейски клуб за звездата на тима – Хавиер Пасторе, но отказа да назове името на отправилия предложението тим. Наскоро футболистът бе свързван с трансфер в редиците на шампиона на Италия – Милан.  

Зампарини продължава да твърди, че Пасторе не се продава за по-ниска сума от 50 милиона евро, но сега той признава, че все пак ще има по-нататъшни дискусии, за да се анализира новата оферта.

”В понеделник от голям европейски клуб разговаряха с мен и ме помолиха да намаля таксата от 50 милиона евро на 45, но аз казах те да се обърнат към агента на Пасторе – Марсело Симониан”, заяви Зампарини.

Отборът на Рома също проявява интерес към аржентинеца, който преди няколко дни приключи участието си на Копа Америка заедно с отбора на Аржентина.

”Ако Рома иска Пасторе, ще трябва да побърза, защото положението около него може да бъде решено в рамките на 10 дни”, каза Зампарини.

Според по-ранни спекулации Пасторе бе желан и от отбори като Барселона, Реал Мадрид, Челси и Манчестър Сити.

Салах избухна срещу ситуацията си в Ливърпул

Египтянинът даде интервю по темата

Хари Кейн влезе в Топ 5 на Бундеслигата

Хари Кейн отново впечатли с изявите си за Байерн Мюнхен, записвайки хеттрик при разгромната победа с 5:0 над Щутгарт в 13-ия кръг на Бундеслигата.

Барселона победи Бетис в шоу с 8 гола (ВИДЕО)

Феран Торес се отличи с “хеттрик” за успеха

ДРАМА! Лийдс стигна до точката срещу Ливърпул - 3:3 (ВИДЕО)

Илия Груев и компания наваксаха пасив от 0:2 и 2:3

ОБЗОР: Интер излезе начело в Серия А (ВИДЕО)

Интер Милано постигна убедителна победа над Комо с 4:0. По този начин поне временно "нерадзурите" излязоха на първо място в класирането, преди мачовете на Милан и Наполи утре и в понеделник.

Прекъснаха мач в Чемпиъншип заради починал фен

Домакинският мач на Чарлтън Атлетик срещу Портсмът в Чемпиъншип бе прекъснат заради спешна намеса на медицинския екип на трибуните, като след това от клуба от Лондон съобщиха, че фен е починал в болницата, предаде Ройтерс.

Ланс дръпна във Франция

ПСЖ обаче е с мач по-малко

Алонсо сравни Мбапе с Роналдо

Старши треньорът на Реал Мадрид Шаби Алонсо сравни Килиан Мбапе с Кристиано Роналдо.

Челси разочарова с представянето си и срещу Борнемут (ВИДЕО)

Трети пореден мач без победа за “сините”