Ливърпул с ограничение за фенове на Юнайтед

Ливърпул с ограничение за фенове на Юнайтед

От "Анфийлд" може да намалят местата за гостуващите фенове за мача с Манчестър Юнайтед през октомври

Градският съвет на Ливърпул е предложил местата, предвидени за гостуващите фенове на Манчестър Юнайтед, да се намалят от 3015 до 1965. От съвета се опасяват за проблеми, предизвикани от банди, преди и след сблъсъка, който е насрочен за октомври.

 

От асоциацията, която отговаря за сигурността по футболните терени, завиха, че феновете на Юнайтед предизвикват най-много проблеми на "Анфийлд", „Действията на привържениците на Юнайтед прекрачиха всякакви граници. Стюардите едва се справят с тях."

 

"Наблюдава се повишаване на агресивността от страна на феновете на Юнайтед. Никой друг клуб не ни създава толкова проблеми с техните привърженици."

 

Градският съвет на Ливърпул ще разгледа предложението и ще вземе решение на 8 август.

Морган Роджърс е склонен да напусне Астън Вила

Офанзивният полузащитник на английския футболен клуб Астън Вила Морган Роджърс е склонен да напусне отбора през лятото, съобщава „Скай Спортс“.

Федерико Киеза се завръща за Ливърпул

Футболистът на Ливърпул Федерико Киеза, който напусна лагера на националния отбор на Италия по време на международната пауза, ще бъде на разположение за мача на мърсисайдци срещу Манчестър Сити от турнира за Купата на Футболната асоциация в Англия (ФА Къп) в събота.

Легенда на Рома си тръгна от клуба след 50 години в него

След повече от петдесет години съвместна история, пътищата на Бруно Конти и Рома се разделят

Жените на Барселона размазаха Реал Мадрид с 12:2! (ВИДЕО)

Женският отбор на Барселона размаза този на Реал Мадрид с 6:0 на „Камп Ноу“ в четвъртфинален мач-реванш и с общ резултат 12:2 след 6:2 в столицата продължава към следващата фаза

Джерард: Мечта ми е да водя Ливърпул един ден

Легендата на Ливърпул - Стивън Джерард, изрази готовност да се завърне на „Анфийлд“ като асистент на елитен мениджър, но същевременно се дистанцира от възможността да поеме ролята на временен наставник

Луис Енрике: Трябва да защитим собствените си интереси

Старши треньорът на френския гранд Пари Сен Жермен Луис Енрике заяви, че „приема всякакви гледни точки“ относно желанието на неговия клуб да бъде пренасрочена срещата с Ланс от Лига 1