Българин съветва сър Алекс: Залагай повече на Бербо, иначе няма да спечелиш ШЛ (видео)

Българин съветва сър Алекс: Залагай повече на Бербо, иначе няма да спечелиш ШЛ (видео)

Въпреки неприятната изненада от 100 долара цена на билета за тренировката, Войнов платил парите и успял да се добере до Фъргюсън

Българинът Валентин Войнов успя да се промъкне до треньорската скамейка на Манчестър Юнайтед по време на тренировката на "червените дяволи" преди контролата с Чикаго Файър във Ветровития град.

Нашият сънародник в САЩ, заедно с няколкостотин сънародници, щурмува резервното игрище на стадион "Тойота Парк", за да се видят на живо с Димитър Бербатов.

Въпреки неприятната изненада от 100 долара цена на билета за тренировката, Войнов платил парите и успял да се добере до самия сър Алекс Фъргюсън, като дори успял да поприказва с него и да му даде ценен съвет - да залага по-често на Бербо, иначе няма никакъв шанс да спечели Шампионската лига.

Валентин разказа случката пред българския портал в Чикаго, а след тренировката Бербатов зарадва всички българи със снимки и автографи. Митко обещал да стане и почетен член на фенклуба на ЦСКА в Чикаго.

Преди дни пък друга група нашенци успя да влезе в автобуса на Манчестър Юнайтед и да си вземе автограф от всички футболисти и треньори на английския гранд.

Вижте и самия разказ на Валентин Войнов пред eurochicago.com:

Галерия със снимки от българското внимание на Митко Бербатов в Чикаго вижте ТУК