Официално: Касорла вече е играч на Малага

Официално: Касорла вече е играч на Малага

Договорът на полузащитника е за пет години

Полузащитникът Санти Касорла вече не е играч на Виляреал. Това стана ясно днес, след като футболистът официално подписа петгодишен договор с Малага. Сделката е била осъществена срещу сумата от 21 милиона евро.

Халфът вече е преминал през медицинските прегледи, а в контракта му има клауза за освобождаване срещу сумата от 45 милиона евро.

Касорла е деветото ново попълнение на Малага през това лято. Старши треньорът на отбора – Мануел Пелегрини, вече си осигури услугите на играчи като Рууд ван Нистелрой, Джереми Тулалан и Хоакин. 

Сампдория връща Лоренцо Инсине в Италия?

Втородивизионният Сампдория обмисля потенциален трансфер на бившия италиански национал Лоренцо Инсиние като свободен агент след изявите му в последните седмици с екипа на Пескара, информира вестник Gazzetta dello Sport

Ювентус ще намали цената на Бремер

Ювентус е склонен да се раздели с централния защитник Глейсон Бремер срещу по-ниска сума от записаната в договора му освобождаваща клауза, съобщава Tuttosport

Футболист на Мъри пред трансфер във Висшата лига

Ковънтри води преговори за халф на Гьозтепе

Модрич не мисли за отказване, остава в Милан

Халфът ще играе още един сезон за "росонерите"

Кьолн привлече за постоянно бранител на Ман Сити

Джамай Симпсън-Пюзи парафира с "козлите"

Клоп за Германия: Това е повече от привлекателна задача

"Сега съм повече от презареден", каза селекционерът на Германия