Валенсия приютява Каналес под наем от Реал

Валенсия приютява Каналес под наем от Реал

Серхио Каналес ще тряба да заеме мястото на напускащия почти сигурно в посока Англия Хуан Мата

Отборът на Валенсия се е разбрал с колегите си от Реал Мадрид за трансфера на младия талант Серхио Канлес под наем за една година, пише “Марка”.
 
„Прилепите” са се съгласили да плащат 100% от заплатата на полузащитника, докато той играе на „Местая”. 20-годишният халф се опитва по всякакъв начин да се измъкне от испанската столица, защото не играе редовно в състава на Жозе Моуриньо. Той се надява във Валенсия да получи повече шансове и да стане важна част от тима.
 
Реал предпочиташе да изпрати Каналес под наем в клуб от чужбина. Преди време „белия балет” водеше преговори с немския Волфсбург, но самият играч отказа да напусне страната и пожела да остане в Примера.
 
Виляреал имаше интерес към него, но не можа да постигне договорка с футболиста. В момента Каналес е в Колумбия с националния отбор до 20 години на Ла Фурия Роха, но се очаква да подпише с Валенсия в близките няколко дни.
 

Присигането на Серхио Каналес засили спекулациите, че от „Местая” ще си търгне звездата Хуан Мата. Най-големи мераклии за него досега са английските грандове Арсенал и Ливърпул. 

Като по филмите: Белгия с магичен обрат над Сенегал (ВИДЕО)

“Червените дяволи” губеха с 0:2 до 85-ата минута

Борац обяви сериозен интерес към мача с Левски

От Борац Баня Лука обявиха, че интересът към предстоящия мач от първия квалификационен кръг на Шампионската лига срещу Левски е огромен.

Антонио Конте е готов да застане начело на Италия

С цел отново да застане начело на националния отбор по футбол на Италия, Антонио Конте има готовност да се съгласи на сериозно редуциране на финансовите си претенции.

Официално: ЦСКА 1948 обяви първи нов, подписа с тунизийски халф

Моатаз Земземи парафира с вицешампионите

Официално: Барселона преподписа с Андреас Кристенсен за още две години

Клубът анонсира новината в своите мрежи

Почетино: Не сме фаворити срещу Босна, те заслужават уважение

Селекционерът на САЩ похвали противника