Рибейро: Очакваме силен нападател

Рибейро: Очакваме силен нападател

„Много съм доволен от Чунчуков, има качества, учи се”, каза специалистът

Старши треньорът на Лудогорец Бруно Рибейро каза, че в редиците на „орлите” очакват нападател, който „да внесе баланс в отбора”. Той поздрави всички футболисти след победата над Университатя (Крайова) с 1:0, като отличи голмайстора Цветелин Чунчуков.

 

„Доволен съм. Времето беше много топло, играчите се измориха, но момчетата играха добре. Продължаваме по същия път. Ще продължаваме по същия път с победи”, каза португалският специалист.

 

„Много съм доволен от Чунчуков, ще даде повече от себе си в следващите мачове. Учи се, има качества. Като цяло съм доволен от всички”.

 

„Всички играят с голямо удоволствие. Всички нови ще вдигнат нивото на отбора. Очакваме нападател, който ще внесе баланс в отбора ни”.

 

"Все още не знам какво е състоянието на Витиня. Теренът беше твърд, дано не е сериозна контузията му" 

 

Рибейро говори и за жребия в А група. В първите три кръга шампионите играят срещу Литекс, Черно море и Левски.

 

„Жребият е такъв, няма значение къде играем, винаги излизаме за победа. Литекс и Черно море са сериозни отбори”.

ЦСКА понижи шеф заради трансферни провали

Методи Томанов вече има нов статут

Прогноза: Гол/гол на Славия-Арда

"Белите" търсят първи успех през сезона

Прогноза: Триумфално завръщане на Добруджа у дома

Тимът на Атанас Атанасов е перфектният домакин

Любимец в Левски отказал на Черно море

Илиан Илиев разкри за три провалени трансфера това лято

Бихме Аржентина на футбол

България тръгна с победа на Homeless World Cup 2025

Левски продава, за да вземе нападател

"Сините" не са приключили с трансферите

Добрич тръпне в очакване - елитен футбол отново след 8122 дни

Ботев (Враца) е първият съперник на стадион "Дружба" този сезон

"Червено" дерби в София - Керкез се цели в първа победа

Годой дебютира за ЦСКА срещу ЦСКА 1948

Илиан Илиев: Днес спечелихме точка и трябва да сме щастливи

"Единственият отбор, който ни побеждава в последните две години у дома, е Локомотив Пловдив"