Лошата организация за билети пред „Арена Армеец” отново взе връх

Лошата организация за билети пред „Арена Армеец” отново взе връх

Феновете на волейбола чакат пред само едно гише

Проблемът с организацията по продажбата на билети пред новата зала „Арена Армеец София” отново излезе на преден план. След като в предишните два дни се извиха опашки, днес по обед ситуацията се повтори и привържениците на волейбола, решили да посетят тристранния турнир между България, Франция и Чехия този уикенд, бяха принудени да чакат пред само една каса, предаде репортер на Novsport.com. Поне дъждът не ги наваля.
 
Освен че касата е само една, от три гишета работи само едно! Вчера уж беше обявено, че касите ще бъдат три, но уви друга е действителността на 4-ти километър.
 
Не е ясно и работното време. Нашият човек на мястото на събитието разбра, че служителите имат три почивки, най-голямата от които между 14:45 и 15:15 ч. Това обаче феновете не го знаят. Освен това продавачките си почиват по 15 минути сутрин и преди края на работното време.
 
Това изви невъобразима опашка за трети пореден ден. Обработката на един човек, купуващ билет, продължава средно около 5 минути.
 
Иначе билети има, но само за определени места. Най-много ценни хартийки, които са по 2 лв., се продават за сектор Б. За трибуни А и Ц са останали единични места, което не устройва големи компании, решили заедно да се забавляват.
 
Няма ограничения кой колко билета ще купи, поне на пръв поглед. Някои си купуват по 5-6, а други – по 2-3.
 
Добре е, че касите са на закрито и дъждът, който се изсипа в столицата, не отказа хората.

  

Български национал сменя Франция с Италия

Гърков преминава в Джой Волей в Серия А2

В Русия: Симеон Николов и Локомотив Новосибирск с бронзови медали

Българският волейболен национал и тима му останаха трети за Купата

Николов и Локомотив допуснаха обрат в полуфинала за Купата на Русия (ВИДЕО)

Само един Мони се оказа недостатъчен за отбора

Перуджа е на финал в Шампионска лига (ВИДЕО)

Шампионите на Италия очакват да научат името на съперника си

Александър Николов ще играе финал в азиатската Шампионска лига по волейбол

В спора за трофея Фулад Сирджан ще срещне победителя от втория полуфинал

Премия от 20 000 евро за шампионите във волейбола “Левски София” от генералния спонсор Palms Bet

Собствениците на генералния спонсор на клуба Мило Борисов и Роси МакКий присъстваха лично на церемонията и връчиха чека на „сините“ шампиони