Кой заслужава приза "Спортист на годината" за 2014-а?

11 август 2011 14:19 Емил Арсов

Карвальо герой за Гвинея-Бисау, вкара два гола на Екваториална Гвинея

Нападателят на Локомотив (Пд) Базил де Карвальо се превърна в герой за националния отбор на Гвинея-Бисау. 30-годишният голаджия отбеляза две попадения при победата с 4:1 над Екваториална Гвинея.

Приятелският мач между двата тима се игра снощи в португалската столица Лисабон. Базил се разписа за 2:0 в 25-ата минута, а веднага след началото на второто полувреме увеличи резултата на 4:0.

Другите два гола за успеха бяха дело на Бокунди Ка (15) и Аилтон (44). Карвальо трябва да се прибере утре в Пловдив и ще бъде на линия за съботния двубой срещу Локомотив (Сф).