Вижте всички резултати от 18-ия кръг на бразилския шампионат

Отборът на Фламенго направи грешна стъпка по пътя си към първото място в бразилския шампионат, след като късно снощи завърши при равенство 2:2 визитата си на Интернасионал. Блестящ мач за Фламенго направи полузащитникът Роналдиньо, който се отличи и с великолепно изпълнение от пряк свободен удар, довело до гол.

Това се случи в 26-ата минута. Тогава бившият играч на Барселона и Милан изпълни много прецизно отсъденото нарушение в полза на тима си и с десния крак заби топката в мрежата на съперника. До почивката Интернасионал остана с десет души на терена – Гуинасо бе изгонен в продължението на първата част.

Домакините обаче все пак успяха да намалят – това се случи в 51-ата минута, когато Индио отбеляза попадение във вратата на противника. Жаел Даде преднина на Фламенго малко след час игра от началото на двубоя, а крайното 2:2 оформи Леандро Дамяо в 78-ата минута.

След равенството Фламенго остава на втората позиция и е с актив от 35 точки, на две зад Коринтианс, който в този кръг изненадващо отстъпи с 0:2 в домакинството си на Фигейрензе. Интернасионал е 7-ми с 27 точки.

Атлетико Паранаензе 2:2 Америка Минейро

Предлагаме ви видео с отиграванията на Роналдиньо в мача срещу Интернасионал, както и голове от 18-ия кръг на първенството.

Меси се завърна, но не вкара в САЩ (ВИДЕО)