Пабло Ластрас спечели третия етап от Вуелатата

Испанецът излезе начело в колоездачната обиколка на своята родина

Испанският колоездач Пабло Ластрас спечели третия етап от колоездачната обиколка на Испания и излезе начело в главното индивидуално класиране.

Пабло Ластрас победи в третия етап - 164 километра от Петрер до Тотана, с време 3 часа и 58 минути и изпревари на финала в Тотана с 15 секунди група от трима колоездачи. В спринта за второто място французинът Силвен Шаванел спечели, на трето място в етапа остана Маркел Ирисар от Испания, а четвърти в етапа е украинецът Руслан Подгорни.

С днешния си успех 35-годишният испанец Пабло Ластрас излезе начело в главното индивидуално класиране с време 8 часа, 25 минути и 59 секунди, следван от Силвен Шаванел /Франция/ - на 20 секунди, Маркел Ирисар /Испания/ - на 1:08 минути, и др.

България завърши на 10-о място на Световната купа по фехтовка

Карлос Насар: Никога не бих предал хората, които ме подкрепят

„Отивам в Париж, за да зарадвам България“

Министър Глушков присъства на фестивала по утринна гимнастика „Ямбол‘24“

Йоана Илиева и Олга Храмова във втория ден на Световната купа по фехтовка в Пловдив

Зам.-министър Петър Младенов награди участниците в спортния празник на училище „Питагор“