Форлан: Няма оферта от Интер

Форлан: Няма оферта от Интер

Уругвайският голмайстор е щастлив в Атлетико Мадрид и не знае нищо за интереса от Италия

Нападателят на Атлетико Мадрид Диего Форлан опроверга твърденията, че се запътил към отбора на Интер. Той е спряган за евентуален заместник на камерунеца Самуел Ето’о на „Джузепе Меаца”. Ето’о вече се разбра с Анжи и се очаква до ден да подпише с тима от Махачкала.

Според информациите от Ботуша тази сутрин агентът на уругваеца е бил в Милано, за да договри трансфера на своя клиент. Самият играч отрече подобно нещо и обяви, че е щастлив в Испания.

„Не съм получавал предложение от Интер. Имам договор с Атлетико и съм щастлив да остана тук”, казва Форлан пред вестник „АС”.

  

Компани: Искаме да ни наричат най-добрия отбор в Европа през следващия сезон

„Ще седя някъде на стадиона, не много далеч от моя отбор", каза треньорът на Байерн

Официално: Фенербахче остана без треньор

Доменико Тедесков вече не е наставник на турския гранд

Лука Модрич претърпя операция

Полузащитникът на Милан и хърватския национален отбор Лука Модрич претърпя успешна операция след фрактура на лявата си скула, съобщи Хърватската футболна федерация, седмици преди 40-годишният халф на Милан да участва в петото си Световно първенство.

Манчестър Юнайтед си гарантира участието в Шампионска лига (ВИДЕО)

“Червените дяволи” победиха Брентфорд в слаб мач на Игор Тиаго

Словакия остана без селекционер

Калцона напусна заради несъгласие с новия договор

Прогноза: Гол/гол в Париж

ПСЖ приема Байерн във финал преди финала