Англичаните вече финтираха българите (видео+снимки)

Англичаните вече финтираха българите (видео+снимки)

Звездите на Фабио Капело разочароваха своите фенове като се скриха от тях

Английският национален отбор по футбол вече е на българска земя. Островитяните кацнаха с чартърен полет от Лондон на терминал 2 на летище „София”. Те обаче оставиха горчив спомен на своите привърженици у нас като се скриха от народната любов.

Вместо да дадат възможност на над 200 родни фенове да се снимат за спомен или да получат автограф от идолите, Тери, Рууни, Лампард и компания бяха поети от автобус още на пистата на летището.

Нито журналисти, нито привърженици бяха допуснати до скъпоплатените звезди на световния футбол. Сега всички чакат пресконференцията на албионците, на кяото трябва да присъстват наставника Фабио Капело и капитанът Джон Тери.

Предвождани от цял кордон полиция, 4 патрулни полицейски коли, джип на жандармерията и полицейски мотоциклети. С 2 автобуса и невиждани мерки за сигурност английските национали се настаниха в хотел „Хилтън”.

Както и на летището, пред хотела отново фенове и журналисти не бяха допуснати да се доближат до играчите. Избраниците на Капело побързаха дас се шмугнат в хотела. Първи от автобуса излезе самият италиански специалист. Веднага след него Уейн Рууни почти спринтира към входа на сградата и дори обективите на камерите едва го уловиха.

Феновете около хотела бяха далеч по-малко. Едва 20 желаещи пробваха да се докоснат до костюмираните албионци, но опитите им удариха на камък. Много от феновете се зарекоха, че ще посетят и тренировката на англичаните.



Посетителите на Novsport.com имаха уникалната възможност да наблюдават на живо заниманието на нациоанлите на Англия на стадион "Васил Левски". 
Спартак Варна понесе тежък удар

Деян Лозев е аут до Нова година

8888.bg жъне успехи като за категоричен лидер

Събитието събра професионалисти, експерти и ключови организации

Национал претърпя успешна операция

Станислав Шопов е аут до края на сезона

Ивета Банкова-Стоянова: Домакинството на EURO U19 е огромно признание от УЕФА

"Това решение на УЕФА показва ясното доверие към Българския футболен съюз", каза тя

Левски с катастрофални показатели срещу топ 8

Интересна статистика

Лудогорец пусна билетите за домакинството на Славия

Срещата е в понеделник

Херо иска Ботев Пд да задържи гръцки защитник

Старши треньорът на Ботев Пловдив Димитър Димитров държи гръцкият защитник Константинос Балоянис да остане в отбора.

БФС обяви съдийските назначения за двете дербита във Варна

Съдийската комисия към БФС обяви назначенията за мачовете от предстоящия 19-и кръг в Първа лига.

Неделев пропуска мача в "Надежда"

Халфът на Ботев няма да играе срещу Локомотив