Солена глоба за Иво Иванов

Солена глоба за Иво Иванов

Той бе сниман да се пуска прав по водна пързалка, вместо да се възстановява от травмата

Сериозна глоба грози защитника на Лески Иво Иванов. Причината е неспазване на треньорски и лекарски препоръки по време на мачовете срещу Спартак Търнава. Иванов бе контузен и в двата мача и не взе участие в тях.

Той обаче е бил сниман в аквапарк в родния му Казанлък да се пуска прав по водна пързалка, вместо да се възстановява от травмата, за да може по-бързо да се върне в игра.

Според информациите ръководството на сините още преди няколко дни е разбрало за своеволието на защитника и в момента шефовете обмислят в какъв размер да бъде глобата. Със сигурност обаче тя ще бъде доста солена.

Очаква се днес или утре защитникът да разбере каква сума ще му бъде удържана от заплатата. Най-вероятно той ще отнесе 50 процента от възнаграждението си, което възлиза на близо 6 хиляди евро.

В мачовете срещу Спартак на мястото на Иванов игра новопривлеченият Ларс Рисп. Той обаче не бе в добра кондиционна форма и видимо се измъчваше по време на двубоя.

Шефовете на "Герена" са бесни от отпадането на тима от евротурнирите и сега защитникът им даде отличен повод да го нарочат за преждевременното изхвърчане от турнира.

Миналата седмица защитникът се забърка в друг скандал, когато се удари в дърво в Казанлък. Тогава се оказа, че не е бил употребил алкохол и шефовете на сините му спестиха глобата.

ЦСКА обяви ново партньорство

ЦСКА подписа спонсорски договор с EGT Digital. Партньорството с международно утвърдената компания в сферата на iGaming технологиите от ново поколение е силна заявка за ползотворно сътрудничество за постигане на стратегическите цели на най-успешния български футболен клуб.

 Стилиян Петров: Благотворителният "Мач на надеждата" показа най-хубавото лице на България

След като благотворителният "Мач на Надеждата" напълни стадион "Лазур" в Бургас и обедини цяла България, Стилиян Петров публикува видео в социалните мрежи, придружено с поздравителен текст.

Локомотив София представя Любо Пенев в четвъртък

Локомотив София ще представи на специална пресконференция новия си треньор утре, 11 юни, четвъртък

Черно море очаква десет нови футболисти

Около 10 ще бъдат новите попълнения в Черно море, информира Дарик радио

В Гърция: Олимпиакос вади 10 милиона за Станич

Гръцкият гранд Олимпиакос е готов да плати желаната от Лудогорец сума за Петър Станич

ЦСКА с първо занимание за новия сезон днес

Носителят на Купата на България - ЦСКА, започва подготовка днес