Малага смаза новака Гранада с 4:0 (видео)

Отборът на записа първа победа за новия сезон, след като тази вечер размаза новака Гранада с 4:0. Срещата се игра на стадион „Ла Росаледа” и бе от програмата на 2-ия кръг на испанската Ла Лига.

Двубоят започна със силен натиск на домакините, които излязоха напред в резултата още в 5-та минута, когато Касорла разстреля стража на Гранада от далечна дистанция.

Натискът на Малага продължи след подновяването на играта и в 24-ата минута „испанския Манчестър Сити” удвои преднината си, след като Хоакин засече с глава центриране на Нистелрой.

До края на полувремето повече голове не паднаха и така двата тима се оттеглиха на почивка при резултат 2:0 за домакините.

През втората част картинката на терена остана същата – Малага доминираше и още в 49-ата минута направи преднината си класическа. Тогава Касорла отбеляза второто си попадение за вечерта, след като изпълни по перфектен начин пряк свободен удар.

До края на двубоя имаше време за още едно попадение в мрежата на новаците и то падна в 73-ата минута, когато Касорла намери Хоакин в пеналта на гостите, а крилото оформи крайното 4:0 с прецизен шут с десния крак.

След успеха Малага вече има 3 точки и се намира на 8-о място във временното класиране. Гостите от Гранада пък са на дъното без спечелена точка.

Съдия от Нидерландия сътвори здрав скандал

ОБЗОР: Брест спечели последната френска квота за Шампионската лига (ВИДЕО)

С победа над Тулуза

Десет от Рома матираха Дженоа с 1:0 на "Олимпико"(ВИДЕО)

Лукаку вкара победния и може би последния си гол за "вълците"

Гуардиола намекна, че напускането му наближава

Испанецът спечели шестата си титла в Англия и не очаква да остане още дълго на "Етихад"

Барселона си гарантира второто място (ВИДЕО)