Нюкасъл продължава чудесната серия без загуба след 0:0 (видео)

Новаците от К.П.Р бяха по-добрият отбор, но не можаха да отбележат пред своя публика

Отборите на К.П.Р и Нюкасъл изиграха интересен мач помежду си, но нито един от тях не можа да намери противниковата и мрежа и мачът завърши при резултата от първия съдийски сигнал – 0:0.

Новаците в Премиършип започнаха с новите попълнения Шон Райт-Филипс и Джоуи Бартън, който дойде на „Лофтъс Роуд” именно от Някасъл. Това даде устрем на лондончани за победа , но пропуските и добрите намеси на Тим Крул лишиха тима от победа.

Арман Троаре правеше добри пробиви по левия фланг за домакините, а Нюкасъл стигна до първо опасно положение в 16-та минута, когато Леон Бест се завъртя около оста си и стреля, но Пади Кени плонжира и изби в корнер.

Минута по-късно Джей Ботройд засече от воле едно центриране на Шон Райт-Филипс, но в аут. Домакините бяха по-добри през първата част, а основен мотор за тях в атака за пореден път бе мароканската звезда Адел Таарабт. К.П.Р имаше още един шанс до почивката, но Райън Тейлър изчисти от голлинията, след като Райт-Филипс излъга Фабрицио Колочини и пусна топката над стража Тим Крул.

В началото на втората част Траоре получи травма и бе заменен от Матю Конъли. Демба Ба се появи вместо Шола Амеоби, но атаката на „свраките” остана анемична. Шон Дери имаше шанс да вкара за домакините, но прати в аут.

К.П.Р натискаше и в последните минути, а най-активен беше Шон Райт-Филипс. Топката обаче така и не влезе в мрежата и Нюкасъл отмъкна точка в трудното гостуване днес.

Така К.П.Р е на 12-то място с 4 точки, а Нюкасъл продължава чудесния старт на сезона и е 4-ти с 8 точки.

Съдия от Нидерландия сътвори здрав скандал

ОБЗОР: Брест спечели последната френска квота за Шампионската лига (ВИДЕО)

С победа над Тулуза

Десет от Рома матираха Дженоа с 1:0 на "Олимпико"(ВИДЕО)

Лукаку вкара победния и може би последния си гол за "вълците"

Гуардиола намекна, че напускането му наближава

Испанецът спечели шестата си титла в Англия и не очаква да остане още дълго на "Етихад"

Барселона си гарантира второто място (ВИДЕО)