Президентът на Наполи: Ще се насладим на едно наистина страхотно преживяване

Президентът на Наполи: Ще се насладим на едно наистина страхотно преживяване

Аурелио Де Лаурентис очаква с нетърпение вълнуващите моменти в Шампионската лига

Президентът на Наполи Аурелио Де Лаурентис очаква с нетърпение първия мач на своя отбор в Шампионската лига. В първата си среща от група „А” тимът от Неапол гостува на Манчестър Сити на негостоприемния „Етихад Стейдиъм”. Италианците се завръщат в Шампионската лига след 20-годишно отсъствие и ще търсят поне точката в сблъсъка, който е утре вечер. 


Другите два отбора, срещу които Наполи ще трябва да се изправи, са Байерн (Мюнхен) и Виляреал. Мнозина определят групата като най-трудната и Де Лаурентис се наслаждава на това, че на тима от Неапол предстоят вълнуващи моменти в Шампионската лига.

„Това е очарователно предизвикателство. Ще се насладим на едно наистина страхотно преживяване. Съгласен съм с мениджъра на Манчестър Сити – Роберто Манчини, когато той казва, че групата е равностойна. За нас е важно, че спечелихме с 3:1 срещу Чезена (в първия мач на отбора от новия сезон в Серия А), защото ще отидем в Манчестър с повече увереност”, заяви президентът на Наполи.

В другия двубой от групата Виляреал приема Байерн на „Ел Мадригал”.

Салах избухна срещу ситуацията си в Ливърпул

Египтянинът даде интервю по темата

Хари Кейн влезе в Топ 5 на Бундеслигата

Хари Кейн отново впечатли с изявите си за Байерн Мюнхен, записвайки хеттрик при разгромната победа с 5:0 над Щутгарт в 13-ия кръг на Бундеслигата.

Барселона победи Бетис в шоу с 8 гола (ВИДЕО)

Феран Торес се отличи с “хеттрик” за успеха

ДРАМА! Лийдс стигна до точката срещу Ливърпул - 3:3 (ВИДЕО)

Илия Груев и компания наваксаха пасив от 0:2 и 2:3

ОБЗОР: Интер излезе начело в Серия А (ВИДЕО)

Интер Милано постигна убедителна победа над Комо с 4:0. По този начин поне временно "нерадзурите" излязоха на първо място в класирането, преди мачовете на Милан и Наполи утре и в понеделник.

Прекъснаха мач в Чемпиъншип заради починал фен

Домакинският мач на Чарлтън Атлетик срещу Портсмът в Чемпиъншип бе прекъснат заради спешна намеса на медицинския екип на трибуните, като след това от клуба от Лондон съобщиха, че фен е починал в болницата, предаде Ройтерс.

Ланс дръпна във Франция

ПСЖ обаче е с мач по-малко

Алонсо сравни Мбапе с Роналдо

Старши треньорът на Реал Мадрид Шаби Алонсо сравни Килиан Мбапе с Кристиано Роналдо.

Челси разочарова с представянето си и срещу Борнемут (ВИДЕО)

Трети пореден мач без победа за “сините”