Серина отнесе глоба от 2 хиляди долара

Серина отнесе глоба от 2 хиляди долара

Финалистката от Откритото първенство на САЩ по тенис и бивша номер 1 в света Серина Уилямс ще трябва да плати глоба от 2000 долара заради невъздържаното си поведение по време на финала в неделя, обявиха организаторите на турнира. Уилямс загуби с 2:6, 3:6 от Саманта Стосър (Австралия)

Финалистката от Откритото първенство на САЩ по тенис и бивша номер 1 в света Серина Уилямс ще трябва да плати глоба от 2000 долара заради невъздържаното си поведение по време на финала в неделя, обявиха организаторите на турнира.
Уилямс загуби с 2:6, 3:6 от Саманта Стосър (Австралия).

Във финалния мач американката влезе в остър спор със съдийката на стола Ева Асдераки от Гърция, отправяйки й обидни думи.

Това не е подобен случай със Серина Уилямс. Преди две години на полуфиналите на същия турнир срещу Ким Клайстерс (Белгия) американката отправи обидни думи по адрес на съдийката на линията и бе глобена с голяма сума.
Адриан Андреев на полуфинал в Италия

Адриан Андреев се справи с италианеца Габриеле Кривеларо с 2-0 сета и след успех с категоричното 6:3, 6:0 вече е на полуфинал на турнира по тенис на клей в Болцано (Италия) с награден фонд 30 хиляди евро.

Рекорд в Лондон: Уимбълдън с най-висока посещаемост в историята си

Вижте подробности

Адриан Андреев прегази италианец в Болцано за час и 50 минути на корта

Нашенецът не се затрудни с Мануел Плунгер

Димитър Кузманов отпадна от французин във втория кръг на турнира в Самсун

Пловдивчанинът бе обърнат в три сета

Бившата номер 10 в света припадна на корта в Мемфис

Драматични и притеснителни сцени отбелязаха турнира в Мемфис, където екстремната горещина взе тежка жертва

"Уимбълдън" отчете рекордна посещаемост

Тенис турнирът "Уимбълдън" е бил изгледан на живо от 550 151 зрители, което е рекорд в историята на надпреварата, съобщиха от "Ол Инглънд Клъб".