Моуриньо гони Ева Карнейро от пейката на Челси

Моуриньо гони Ева Карнейро от пейката на Челси

Специалния нарочи чаровната докторка след мача със Суонзи

Клубният лекар на Челси – привлекателната Ева Карнейро, ще получи забрана да седи на пейката на отбора по време на мачове лично по нареждане на мениджъра Жозе Моуриньо, съобщава британският Daily Telegraph.

Най-известната докторка в света на Висшата лига бе остро разкритикувана от Моуриньо, защото влезе на терена в мача срещу Суонзи (2:2) в събота да окаже помощ на Еден Азар в края. Специалния нарече поведението ѝ „неразумно”, защото Челси вече беше с човек по-малко и лекарската намеса за Азар означаваше, че и той трябва да напусне игрището за кратко.

„Карнейро ще остане първи лекар на Челси, но няма да посещава тренировките на отбора, няма да бъде на скамейката по време на мачое и няма да бъде допускана в хотела на отбора при гостувания. Очаква се тя да не бъде на пейката още в неделя за гостуването на Манчестър Сити”, пише журналистът Мат Лоу в материала си за Daily Telegraph.
ПАОК с трети пореден успех в Гърция, Десподов влезе като смяна (ВИДЕО)

Отборът на българина би Арис с 3:1

Еспаньол влезе в топ 5 на „Ла Лига“(ВИДЕО)

След минимална победа у дома над Райо Валекано

Малшанс за Гьозтепе и Мъри, загубиха от Трабзонспор у дома

Отборът на българина отстъпи с 1:2

Лацио и Болоня с 1:1 в Италия (ВИДЕО)

Попаденията паднаха още през първото полувреме

Тонислав Йорданов влезе като смяна при загубата на Кишварда от Ференцварош

Отборът на българина загуби с 0:3

Кристъл Палас надделя над Фулъм и вече е четвърти във Висшата лига (ВИДЕО)

"Орлите" спечелиха с 2:1

Борусия (Дортмунд) се справи с Хофенхайм

„Жълто-черните“ бият с 2:0 в Бундеслигата

Валенсия и Севиля не се победиха в „Ла Лига“(ВИДЕО)

По един гол и по точка за двата отбора от XV кръг

Минчев и Краковия не успяха да се справят с пряк конкурент за челото в Полша

Българинът влезе като смяна при 2:2 срещу Лех Познан