Яна Кудрявцева спечели титлата в многобоя на турнира от Световната купа по художествена гимнастика

Яна Кудрявцева спечели титлата в многобоя на турнира от Световната купа по художествена гимнастика

Втора завърши Маргарита Мамун (Русия), а трета е Анна Ризатдинова (Украйна)

Рускинята Яна Кудрявцева спечели титлата в многобоя на турнира от Световната купа по художествена гимнастика, който се провежда в "Арена Армеец" в София. Кудрявцева беше перфектна вчера на обръч и топка, но днес направи грешки на бухалки и лента. Втора завърши Маргарита Мамун (Русия), която също допусна грешки на бухалки, а трета е Анна Ризатдинова от Украйна.

Медалистките в многобоя коментираха представянето си след края на състезанието днес.

Яна Кудрявцева: "България много ми харесва. За трети път съм тук. Имам добри впечатления от страната, от състезанието, всичко ми харесва. Утре е последен ден, ще се постарая да не допускам грешки. Сега предстои световното първенство, има още една година до олимпийските игри, ще поправим грешките".

Маргарита Мамун: "Тук много ми харесва. За четвърти път играя в тази зала. Като цяло съм доволна от представянето си. Добре е, че грешките станаха тук, а не на световното първенство, за да мога да се поправя".

Анна Ризатдинова: "Доволна съм, но има какво още да работя до началото на световното първенство и се надявам да успея. Световното първенство в основната ми цел".

Смесената двойка на България загуби в първия кръг на Световното първенство по бадминтон

Габриела Стоева и Евгени Панев отстъпиха на швейцарци

Ансамбълът след завръщането на родна земя: Много благодарим на всички хора

“Помислихме си за такова посрещане и след Лос Анджелис”

Стилияна Николова: Медалите тежат физически и психически

Стилияна Николова се завърна на родна земя след впечатляващото си представяне на Световното първенство по художествена гимнастика във Франкфурт, Германия

Жлъчна криза провaли пътуването на Кирил Осев за Южна Корея

Топ лекоатлетът на Петрич Кирил Осев отлага пътуването си за Южна Корея.

ОБЗОР: Титла, 6 медала и олимпийска квота за България от Световното по художествена гимнастика (ВИДЕО)

Стилияна Николова стана световна шампионка на бухалки

Мицин остана осми във финала на 400 метра свободен стил на Европейското по плуване

Мицин финишира за време 3:47.42 минути, което е по-слабо от сутрешното му плуване