Сър Алекс: Чичарито може да бъде аут за две седмици

Сър Алекс: Чичарито може да бъде аут за две седмици

„Не знам защо не отсъдиха дузпа за нарушението срещу Ернандес”, каза той

Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън каза, че е притеснен за състоянието на нападателя Хавиер Ернандес, който бе принудително заменен след грубо влизане на Ашли Коул в наказателното поле. Шотландският специалист е категоричен, че в тази ситуация е трябвало да бъде отсъдена дузпа.

 

„За мен това бе шокиращо влизане. Реферът му показа жълт картон и след като е получил официално предупреждение, би трябвало да отсъдят дузпа. Не знам защо няма. Трябва да питате съдията”, обясни той.

 

„Ернандес не си чувстваше крака като излезе. Може да бъде извън терените за две седмици. Дано всичко се размине”.

 

„Пропускът на Рууни бе много неприятен. Но и такива неща се случват понякога във футбола”.

 

„За неутралните зрители  мисля , че стана много добър, отворен мач, което е странно за двубой срещу Челси. Ние сами си създадохме проблеми. Да, на моменти наистина мача бе страхотен, но имаше и много напрегнати моменти”, добави Фъргюсън.

ПСЖ “писа петица” на Рен (ВИДЕО)

Парижани остават на точка зад лидера Ланс

Атлетик (Билбао) победи Атлетико в късна драма (ВИДЕО)

Втора поредна загуба за “дюшекчиите”

Салах избухна срещу ситуацията си в Ливърпул

Египтянинът даде интервю по темата

Хари Кейн влезе в Топ 5 на Бундеслигата

Хари Кейн отново впечатли с изявите си за Байерн Мюнхен, записвайки хеттрик при разгромната победа с 5:0 над Щутгарт в 13-ия кръг на Бундеслигата.

Барселона победи Бетис в шоу с 8 гола (ВИДЕО)

Феран Торес се отличи с “хеттрик” за успеха

ДРАМА! Лийдс стигна до точката срещу Ливърпул - 3:3 (ВИДЕО)

Илия Груев и компания наваксаха пасив от 0:2 и 2:3

ОБЗОР: Интер излезе начело в Серия А (ВИДЕО)

Интер Милано постигна убедителна победа над Комо с 4:0. По този начин поне временно "нерадзурите" излязоха на първо място в класирането, преди мачовете на Милан и Наполи утре и в понеделник.

Прекъснаха мач в Чемпиъншип заради починал фен

Домакинският мач на Чарлтън Атлетик срещу Портсмът в Чемпиъншип бе прекъснат заради спешна намеса на медицинския екип на трибуните, като след това от клуба от Лондон съобщиха, че фен е починал в болницата, предаде Ройтерс.

Ланс дръпна във Франция

ПСЖ обаче е с мач по-малко