Коринтианс дръпна с 4 точки на върха в Бразилия след нов успех (ВИДЕО)

Атлетико Минейро допусна нова загуба, шампионът Крузейро се мъчи за 0:0

Коринтианс поведе с четири точки на върха в класирането на бразилското първенство, след като записа победа с 2:1 като гост над Авай в 19-ия кръг. Голове на Лусиано в 45-а и 87-а минута додаха важните три точки на Коринтианс, след като още в 15-а минута Луис Андре изведе Авай напред в резултата. Така Коринтианс събра 40 точки, а с изиграването на този кръг първенството в Бразилия се преполови.

Основният конкурент на Коринтианс и доскорошен водач в първенството Атлетико Минейро допусна втора поредна загуба. Играчите на Кулпи Левир отстъпиха с 1:2 при визитата си на Чапекоензе. И трите гола в мача бяха отбелязани от играчи на домакините.

Първо бившият играч на Атлетико Мадрид Клебер Сантана откри за Чапекоензе в края на първата част, но в 60-а минута Нето си вкара автогол. В 78-а минута Аподи вкара за 2:1, с което донесе три точки на отбора си, който се намира на 9-то място в класирането. Атлетико Минейро е втори с 36 точки, колкото има и третият Гремио, победил Джоийнвил с 2:1.

Шампионът Крузейро отново не впечатли, след като завърши наравно 0:0 у дома с Интернасионал и вече е само на 3 точки над зоната на изпадащите.

В Иран: Връщат забраната за жени на стадионите

Карлос Тевес приет по спешност в болница

Треньорът на Индепендиенте рязко се е почувствал зле

Суперкласико: Бока обърна Ривър до 3:2 (ВИДЕО)

Лудо дерби, VAR и пълен стадион в четвъртфинал за Купата

В САЩ: Меси с 2 гола и асистенция, Интер бие с 3:1 (ВИДЕО)

РБ Залцбург изненадващо влезе в отбрания лист

Ал Хилал най-накрая загуби след 34 поредни победи (ВИДЕО)

Те загубиха с 2:4 от Ал Аинв първия полуфинален мач в азиатската Шампионска лига

На 58 години: Ромарио се върна във футбола