Владо Стоянов изригна: Някои хора не знаят за какво са дошли тук

Владо Стоянов изригна: Някои хора не знаят за какво са дошли тук

Не мисля, че смяната на Бруно Рибейро беше наложителна, каза вратарят

Вратарят на Лудогорец Владислав Стоянов обяви пред Diema sport, че според него смяната на Бруно Рибейро не е била наложителна точно в този момент.
 
Специалистът няма да води повече отбора, а ръководството води преговори за споразумение за раздяла. Новият наставник на шампионите е Едуард Ераносян.
 
„Не съм специалист аз, но доста треньори съм сменил в кариерата си. За себе си мога да кажа, че не е приятно да се сменят наставниците. Дали е необходимо? Това ръководството може да каже. Лично за мен, не бяха наложителни тези смени, мое мнение е това, но си има ръководство, те си решават“, сподели вратарят Владо Стоянов.
 
„Не мисля, че смяната на Бруно Рибейро беше наложителна. Не смятам, че той беше най-големият виновник. Но е нормално, когато няма резултати, трябва да поеме своята вина“, допълни стражът.
 
„Тежко е за чужденец. За мен беше добър треньор, мъжкар, който се застъпваше за футболистите си“, каза още Стоянов.
 

„Някои хора не знаят за какво са дошли тук, според мен, или поне още не осъзнават за какво иде реч и въобще. Отпадането от Милсами, лошият старт в шампионата и изгубването на Суперкупата, а си мислят едва ли не, че нищо не се е случило“, каза още вратарят. 

Славия надви Септември (Сф) в контрола

Срещата предложи 5 гола

Старе: Лудогорец върви нагоре

Треньорът на Лудогорец Микаел Старе сподели след равенството 2:2 в контролата с Ботошани, че е доволен от старанието на играчите по време на лагера в Банско

Лудогорец изпусна да победи румънци в последната минута (ВИДЕО)

Гол в 92-та минута за Ботушани доведе резултата до 2:2

Енцо Фернандес: Страдахме срещу Кабо Верде

Аржентинският национал Енцо Фернандес призна, че отборът имал затруднения в двубоя срещу Кабо Верде от 1/16-финалите на Световното първенство по футбол

Вижте как Илиан Илиев - младши разплака сензацията на Мондиала Возиня (ВИДЕО)

Това се случи по време на дербито на Лимасол през 2021 година

Ново попълнение на Левски: Това е най-големият клуб в България

Едно от новите попълнения на Левски - Алекс Сентейес, сподели първите си думи като играч на "сините" пред клубната телевизия