Левски най-после картотекира Диаби

Левски най-после картотекира Диаби

Нападателят на линия за Локо (Пд), Курдов под въпрос

Левски най-после успя да картотекира нападателя Умар Диаби.

Французинът пристигна на „Герена” преди месец като свободен агент, но бившият му тим Кошице отказа да даде жълтата му карта на „сините” и затова те се обърнаха към ФИФА.

Днес Световната футболна централа позволи служебна картотека и така френският таран ще може да играе срещу Локомотив (Пловдив) в неделя.  

Така наставникът на столичани Стойчо Стоев най-сетне ще може да разчита на двама централни нападатели – Диаби и Атанас Курдов, макар че последният се оплака от травма днес и е под въпрос за „Лаута”.

„Защо да не станем шампиони? Не виждам нищо толкова страшно. Да, вярвам го”, коментира Курдов, който напусна преждевременно днешната тренировка на Левски. 

Славия надви Септември (Сф) в контрола

Срещата предложи 5 гола

Старе: Лудогорец върви нагоре

Треньорът на Лудогорец Микаел Старе сподели след равенството 2:2 в контролата с Ботошани, че е доволен от старанието на играчите по време на лагера в Банско

Лудогорец изпусна да победи румънци в последната минута (ВИДЕО)

Гол в 92-та минута за Ботушани доведе резултата до 2:2

Енцо Фернандес: Страдахме срещу Кабо Верде

Аржентинският национал Енцо Фернандес призна, че отборът имал затруднения в двубоя срещу Кабо Верде от 1/16-финалите на Световното първенство по футбол

Вижте как Илиан Илиев - младши разплака сензацията на Мондиала Возиня (ВИДЕО)

Това се случи по време на дербито на Лимасол през 2021 година

Ново попълнение на Левски: Това е най-големият клуб в България

Едно от новите попълнения на Левски - Алекс Сентейес, сподели първите си думи като играч на "сините" пред клубната телевизия