Неделчева отпадна в 1-ия кръг на турнира в Япония

Неделчева отпадна в 1-ия кръг на турнира в Япония

Най-добрата българска състезателка Петя Неделчева отпадна в първия кръг на турнира от Суперсериите по бадминтон в японската столица Токио с награден фонд 200 хиляди долара

Най-добрата българска състезателка Петя Неделчева отпадна в първия кръг на турнира от Суперсериите по бадминтон в японската столица Токио с награден фонд 200 хиляди долара. Неделчева загуби от Цзюан Гу (Сингапур) с 1:2 (4:21, 21:13, 12:21) гейма за 45 минути.

Днес обявяват Спортист на Балканите, Карлос Насар и Алекс Николов сред номинираните

Резултатите в 52-ото издание на анкетата на Българската телеграфна агенция "Спортист на Балканите" за 2025 година ще бъдат обявени днес на специална церемония от 16.00 часа в София

Сестри по оръжие със 17 Олимпийски игри и 8 медала!

Няма изстрел, който може да разбие приятелството на Мария Гроздева и Нино Салуквадзе

България е европейски шампион по бадминтон

Бихме Дания на финала в Истанбул

Шефът на европейската спортна стрелба: Направихте фантастично първенство! Изстрел в десетката! 10.9!

България прие Европейско първенство по спортна стрелба за първи път от 30 години

Със сребро за България завърши Европейското по спортна стрелба в Бургас

Стрелците ни спечелиха общо 7 медала – 1 златен, 4 сребърни и 2 бронзови

Сребро за българското трио на  Европейското по спортна стрелба в Бургас

Виктор Бонев, Дамян Илиев и Петър Иванов спечелиха сребърен медал на трио при младежите до 21 години от Европейското първенство по спортна стрелба за младежи, юноши и девойки в Бургас.