Волейболен национал пострада при кървав инцидент

Волейболен национал пострада при кървав инцидент

Двама волейболисти от мъжката Суперлига на България са пострадали сериозно, след като са били ударени с бутилка от мъж

Двама волейболисти от мъжката Суперлига на България са пострадали сериозно при кървав инцидент в софийска дискотека в нощта на понеделник срещу вторник.

Разпределителят на ЦСКА (София) Георги Манчев (на снимката), който е и част от националния отбор, и новото попълнение на Славия (София) Галин Николов са с разбити глави, след като неизвестен мъж от съседна маса, очевидно под силното влияние на алкохол или наркотици и без да е предизвикан по какъвто и да било начин, ги е ударил с бутилка. С първия си удар нападателят счупва шишето в главата на Николов и миналогодишният състезател на Монтана (Монтана) е с най-сериозните наранявания. После със счупената бутилка е ударен и Манчев, съобщава bgvolleyball.com.

Полетелите стъкла са наранили и третия човек от волейболната компания - Даниел Димитров, състезател в трета италианска дивизия. Той има няколко рани в коремната област. Охраната се е намесила веднага и е озаптила развилнелия се бияч, а след това той е бил арестуван от полицията. На мястото на кървавата драма е пристигнала линейка и на пострадалите е била оказана необходимата първа помощ.

Алекс Грозданов и Богданка с пета поредна победа

Българинът игра цял мач за успеха

Локо Пд би Дея спорт след драма

Локомотив Авиа Пловдив спечели драматично след обрат с 3:2 (23:25, 25:23, 18:25, 25:22, 18:16) като гост срещу Дея спорт в мач от седмия кръг в шампионата на България по волейбол за мъже. Пловдивчани изоставаха в резултата с 0:1 и 1:2, но се добраха до краен успех и са начело в класирането след седем поредни победи.  

Левски би Драгоман в женското волейболно първенство

Вицешампионът Левски победи Драмоган с 3:0 в мач от осмия кръг на женското волейболно елитно първенство "Демакс" лига.

Алекс Николов пак пада в Италия

Тимът на Валса Груп Модена победи Кучине Лубе Чивитанова с 3:1 (25:23, 26:24, 20:25, 25:11) в мач от италианската волейболна Суперлига.

ЦСКА нанесе първа загуба на Нефтохимик 2010 във волейболното първенство при мъжете (ВИДЕО)

Бургазлии бяха в серия от седем поредни победи

Алекс Николов топреализатор в Италия

Българският талант вече премина и границата от 1500 точки за Лубе в първенството

Туркоан на Венислав Антов с престижна победа

Тимът на българина нанесе първа загуба на лидера Тур във волейболното първенство на Франция

Монца победи Чивитанова в българското дерби в италианската волейболна Суперлига

Отборът на Веро Волей Монца се наложи над Кучине Лубе Чивитанова с 3:1 (25:23, 25:21, 21:25, 25:14) в мач от деветия кръг на италианската волейболна Суперлига.

Локомотив Авиа с геройски успех над Левски (ВИДЕО)

"Железничарите“ записаха шеста поредна победа