Раниери обнадежден: Интер може да е шампион

Раниери обнадежден: Интер може да е шампион

"Не смятам, че футболистите ми са стари или свършени за футбола"

"В Интер разполагам с шампионски състав", заяви новият треньор на "нерадзурите" Клаудио Раниери на първата си пресконференция начело на тима.

"Искам да видя точно този Интер, който излизаше срещу Рома, когато аз бях треньор на столичани", добави Раниери.

"Преди година и половина тези момчета станаха шампиони на Италия и аз смятам, че техните качества са достатъчни, за да стъпим отново на върха.

Не смятам, че футболистите ми са стари или свършени за футбола", обяви още Раниери, който става четвъртия треньор на Интер след края на ерата Моуриньо, която приключи преди 16 месеца.

"Имаше доста травми и липса на късмет, но сега ние трябва да върнем вярата в собствените си сили, а това ще стане с печеленето на точки.

Трябва да се вдигнем и да се борим за победата във всеки един мач до края. Искам да видя тази позната сплотена група от играчи.

Трябва да печелим, защото моите играчи са свикнали да правят точно това", завърши бившият наставник на Ювентус и Рома.

Лапорта: Опитаха се да заличат историята на Барселона

Избраният за нов президентски мандат в Барселона Жоан Лапорта, наруши мълчанието си в обширно интервю, засягайки най-наболелите теми около каталунския гранд

НА ЖИВО: Манчестър Сити - Ливърпул (СЪСТАВИ)

Гледайте и следете мача тук…

Луис Енрике: Отношението ми към Гонсало Рамош е несправедливо

"Знаехме колко важни са тези три точки"

Алисон опроверга Слот: Нямам нова контузия

„Възстановявам се и ще съм готов в края на месеца“, написа вратарят на Ливърпул

Барселона вади първа оферта за грешника на Италия

Спортното ръководство на Барселона вече работи активно по изграждането на състава за следващия сезон

В Италия скочиха на Федерико Киеза

Крилото на Ливърпул Федерико Киеза се озова в центъра на сериозни критики в родината си, след като се оттегли от националния отбор на Италия за решаващите баражи за Световното първенство, но същевременно се оказа напълно готов за игра за „червените“