Националът Теодор Тодоров премина в Лугано

Националът Теодор Тодоров премина в Лугано

Той е страхотен играч, хвалят го в новия му тим

Националът Теодор Тодоров премина в Лугано. От швейцарския клуб представят българина като играч, който допълнително може да повиши класата на отбора в атака.

Теодор Тодоров е роден на 1 септември 1989-а и започва кариерата си в ЦСКА. Спечелил е три пъти Купата на България и два пъти първенството в страната.

След това преминава в руския Газпром Сургут, където остава четири години.

"Той е страхотен играч от международна класа. Отличен е в атака и съм щастлив да го имам в състава си. Той може да вдъхновява нашата публика," коментира треньорът на тима Марио Мота.

Бленджини пое женски клубен отбор

Старши треньорът на националния отбор на България по волейбол за мъже Джанлоренцо Бленджини, който наскоро поднови договора си с родната федерация до 2028 година, ще води и клубен тим в Италия.

Бленджини: Отказах няколко оферти заради България

Целта е да покажем най-добрата ни игра на ЕвроВолей 2026

Илия Петков: Силно се надявам усмивката ми да е още по-широка след Евроволей

„Аз лично съм повече от доволен от удължаването на договора на Бленджини“, заяви волейболният национал

Венислав Антов: Емоциите преди Европейското първенство са безгранични

Разпределителят Стоил Палев призна, че отговорностите са значително по-сериозни след спечелването на сребърните медали от Мондиала

Грозданов е доволен от работата с Бленджини

Капитанът на националния отбор по волейбол призна за умора преди началото на Европейското първенство

Бленджини: Има неща, върху които трябва да работим

Селекционерът остава съсредоточен върху класирането на България за олимпийските игри през 2028 година