Багата на полуфинал в САЩ

24-годишният Благой Иванов разби представителя на домакините Зак Дженсън и остана непобеден след пет мача в професионалните серии

Българинът Благой Иванов-Багата се класира за полуфиналите в тежка категория на турнира по смесени бойни изкуства "Bellator Heavyweight Tournament" в САЩ. 24-годишният Иванов разби представителя на домакините Зак Дженсън и остана непобеден след пет мача в професионалните серии. Световният шампион по бойно самбо имаше пълно превъзходство и буквално преби съперника си, показвайки отлични боксови умения. След поредната си мощна атака Багата прати американеца в нокаут в 2:35 минута на втората част и това принуди реферът Джейсън Херцог незабавно да прекрати мача. Дженсън беше изнесен от ринга с множество отоци на лицето и с разбит нос.

"Работя здраво за подобряване на боксовите ми умения. Готвя се под ръководството на Ибн Карсън, който е брат на Хасим Рахман (б.а. бивш световен шампионк по бокс в тежка категория). Той е един от най-добрите треньори по бокс в света", обясни след мача Иванов. Така на 29 октомври в Канзас Благой Иванов ще се изправи срещу Майк Хейс от САЩ в директен сблъсък за място на финала на турнира.

Българин със златен медал от Европейско по BJJ

Антони Тодоров надви Ким Ронвал

Фюри взе €150 млн. и заяви: Аз спечелих този мач!

"Страната му е във война - хората са на нейна страна"

Откараха Усик в болница, насрочиха реванша

„Това е за страната ми“, заяви украинецът след успеха над Фюри

За историята: Усик e абсолютен световен шампион (ВИДЕО)

Украинецът нанесе първа загуба на Тайсън Фюри

Джошуа и Роналдо ще гледат заедно мача между Фюри и Усик

Двамата ще се насладят на историческия мач на живо

България с европейска титла по борба

Стефан Стефанов стана европейски шампион за момчета

Валерия Станчевва ще спори за титлата при 46-килограмовите

Тръпката е на боксовия ринг в битката за абсолютен световен шампион в тежка категория!