Реал спасява кариерата на Тевес – дава Кедира и пари за аржентинеца

Реал спасява кариерата на Тевес – дава Кедира и пари за аржентинеца

Испанският гранд готов с оферта за нападателя на „гражданите”

Испанският гранд Реал (Мадрид) е готов с оферта за аржентинския нападател на Манчестър Сити Карлос Тевес, твърдят медиите в двете страни.

Според информациите, „Белия балет” е склонен да се раздели с германския си национален полузащитник Сами Кедира и известна сума в кеш срещу услугите на голмайстора на Висшата лига в Англия.

Както е известно, Тевес отказа да се появи като резерва в срещата на „гражданите” от Шампионска лига срещу Байерн в Мюнхен, а ден по-късно мениджърът на Сити Роберто Манчини обяви, че кариерата на бившия капитан на тима е „свършена”.

Сега от Реал са готови да предложат бъдеще на аржентинеца, който е оценяван на 40 милиона паунда от настоящия си клуб.

Италианският гранд Милан също следи ситуацията, но „Кралския клуб” е склонен да даде Кедира и 25 милиона паудна, което автоматично го превръща във фаворит за подписа на Тевес.

Виктор Осимен: В Наполи:се държаха се с мен като с куче

Нападателят Виктор Осимен призна, че в бившия му клуб Наполи са се отнасяли с него „като с куче“ и затова е напуснал в посока Галатасарай, въпреки че Антонио Конте е искал да го запази в състава си.

Треньорът на Барселона обвини съдиите за загубата от Жирона

Старши треньорът на Барселона Ханзи Флик е категоричен, че е имало нарушение при победния гол на Жирона, но не смята да го използва като извинение за поражението на отбора с 1:2.

Нападател се връща в Челси

Нападателят Николас Джаксън ще се завърне в английския футболен клуб Челси през лятото, с което ще приключи престоят му под наем в Байерн Мюнхен, съобщава „Таймс“.

Камавинга: Трябва да демонстрираме страхотно представяне

„Най-важното е да работим добре като отбор", каза френският халф

Неприятна травма мъчи Нико Уилямс

Крилото под въпрос за мачовете на Испания

Флик: Ако трябва да виним някого, това съм аз

Треньорът на Барселона Ханзи Флик пое отговорността за загубата с 1:2 от Жирона.